“Első benyomás: fejlődni kell még”
Hopsz Cafe & Grill értékelése

Hopsz Cafe & Grill
43. helyezett 91 Éttermek közül Sopronban
Leírás: Reggel, délben és este - válogatott finomságokkal várunk a Hopszban. Kezdd nálunk a reggelt egy tápláló, egészséges reggelivel. Gyűjts új energiát egy kiadós, összetevőkből készült Hopsz ebédből. Lazulj esténként nálunk a kedveseddel vagy a barátaiddal egy könnyű vacsora mellett! Mindig friss szezonális és napi ajánlatokkal várunk. A legkisebbek szórakoztatásáról tágas gyermekjátszónk gondoskodik.
Értékelés időpontja: 2018. február 27. mobiltelefonon

Nagy reményekkel érkeztem a Hopszba. Új hely, szimpatikus étlap, elvárásoktól mentes látogatás.
A hamburger angus marhából készül, így egyértelmű volt a választás.
Házi készítésű buci
Angus marhahúspogácsa
Lilahagymakekvár
Friss zöldségek
Hasáb burgonya
Coleslaw saláta

Az elsö benyomások nagyon pozitivok voltak.
Vékony hasáb burgonya, a mostanság trendi mini fritukosárban tálalva, kóstolónyi coleslaw. Köretnek kevés lett volna, viszont épp elegendő volt ahhoz hogy megízlelhesse az ember.
A saláta ress volt, talán kissé túlzottan is nekem. De ez csak szubjektiv vélemény, lehet hogy másnak bejön az épphogy nem nyers textúra. 3,5/5
A hasáb vékony, ropogós, nem volt elázva, 5/5 pontot kapna
A hamburgert kettévágva szomoruan tapasztaltam, hogy nem volt medium....vhol a medium+ és az átsült között volt az állag. Nem volt száraz, de nem is volt kiemelkedö minöségü. 4/5
Az íze nekem semmi plusszt nem adott, én hiányoltam belöle a so és bors jelenlétét, és az izéböl sem jött át a marhahús íze... 3/5

A klasszikus jégsaláta mellett rukkola is volt a hús alatt, ami mindenképp értékelendő, viszont összhatásban én nem éreztem ki a rá jellemző pikáns borsos ízt. Látvány elemként viszont szép volt.
A paradicsom és a csemege uborka szerintem túl vastagra volt szelve, de ez megint csak szubjektív.
A lilahagyma lekvár nagyon dominánsan jelen volt, talán tulzottan is, de mindenképp növelte a burger értékét.
A fekszolgáló sajnos nem volt a helyzet magaslatán, de mindenkinek lehet rossz napja. Neki lehet pont akkor volt. Ezt inkább nem értékelem.

A környezet azonban 5/5. Friss, elegánsan laza, jó érzés beülni, mégsem feszélyezett az összhatás.

Összességében egy luxus gourmet burgert kaptam, amiben még van bőven fejlesztési lehetőség. Remélem ezt ki fogják használni, és a következő látogatásom alkalmával tökéletes burgert fogok kapni....

1  Köszönet neki: alex_debreceni
hopszmarketing, a Hopsz Cafe & Grill alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. szeptember 12.

Tisztelt Uram!

Köszönjük szépen a különleges és terjedelmes értékelését!
Reméljük, legközelebb is meglátogat bennünket és újra meghozza értékelését.
Szeretettel várjuk!
Üdvözlettel,
Hopsz Café & Grill Csapata

Értékelés időpontja: 2019. szeptember 5.

A látogatás dátuma: 2018. október

Értékelés időpontja: 2019. szeptember 30.

A látogatás dátuma: 2019. szeptember
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 8.

A látogatás dátuma: 2019. augusztus
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 3. mobiltelefonon

A látogatás dátuma: 2019. július

A következőt megtekintő utazók: Hopsz Cafe & Grill ugyancsak megtekintették

Sopron, Győr-Moson-Sopron megye

Járt már itt: Hopsz Cafe & Grill? Ossza meg benyomásait!