“Sopron”
Gyogygodor Borozo értékelése

Gyogygodor Borozo
12. helyezett 91 Éttermek közül Sopronban
Értékelés időpontja: 2018. március 19. mobiltelefonon

Olcsó és bőséges adagok. Ez sajnos visszaköszön a minőségben. Azoknak ajánlom akiknek inkább a mennyiség a fontos.

Köszönet neki: KarolyB24

Értékelés időpontja: 2018. március 18.

Majdnem telt ház, gyors kiszolgálás, finom ételek fogadtak. Velővel töltött rántott palacsinta és áfonyás gesztenyés palacsinta jó választásnak bizonyult.

Köszönet neki: 678j_zsefk
Értékelés időpontja: 2018. március 10.

Ismerős ajánlotta ezt a helyet, és nem csalódtunk.
Barátságos, gyors kiszolgálás és ízletes étel, kellemes bor mellett töltöttünk el egy kis időt a Gyógygödörben.
Ha Sopronban járunk, ismét ellátogatunk ide!
Köszönjük :-)

Köszönet neki: ezustocske
Értékelés időpontja: 2018. január 16.

Ha Sopronban járunk, nem maradhat ki a programok közül. Hosszú évek óta járok ide, és még nem csalódtam.

Köszönet neki: liliann367
Értékelés időpontja: 2017. december 29. mobiltelefonon

Sajnos nem tudok pozitívat írni, mert csalodás volt. Nem először voltunk itt de először csalódtunk. A kiszolgálás finoman fogalmazva sem volt megfelelő, lassan kaptuk meg amit kértünk, forralt boros bogre végig volt kívülről öntve alig lehet megfogni. Legnagyobb csalódás azonban a velős piritós volt. Az olaj/zsír olyan sok volt a piritóson h átfolyt a piritóson. Nemtudom mi változott tavaly óta, de legközelebb inkább máshova megyünk.

1  Köszönet neki: gaborb172

A következőt megtekintő utazók: Gyogygodor Borozo ugyancsak megtekintették

Sopron, Győr-Moson-Sopron megye

Járt már itt: Gyogygodor Borozo? Ossza meg benyomásait!