Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

Hosszú évek óta visszajáró vendégek vagyunk . Kettesben sokszor jártunk itt, de gyerekekkel is szálltunk már meg, sőt többször szilvesztereztünk is a hotelben . Kedves személyzet vár mindig , az észrevételeinket figyelembe veszik és próbálnak javító intézkedéseket hozni. Csak ajánlani tudom a Hotel Sopront !

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: NorthStar756188
Értékelés időpontja: 2018. január 5.

Nekem nem jött be. Sok kis apróság okozta kellemetlenség miatt, melyek összeadódtak és ezért nem ajánlom.
Pl. az eseményeknél az ültetési rend. A kaja minősége. Sopronban a borlapon kb. 3-5 soproni bor volt. Amikor végül is úgy döntöttünk, hogy nem akarunk maradni senki nem volt kíváncsi - miért. Igazán vendég barát?!

1  Köszönet neki: vagola
Hotel_S_and_V, a Hotel Sopron alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 4.

Sajnáljuk, hogy kellemetlenül érezték magukat a hotelben. Örömünkre szolgált volna, ha a helyszínen jelzik a kellemetlenségeket, kollégáink készséggel segítettek volna a problémák megoldásában.

Értékelés időpontja: 2017. december 14.

A belvárostól pár percre, a város felett helyezkedik el a szépen felújított hotel.
A személyzet kedves volt velünk. Elégedettek voltunk a szoba tisztaságával és felszereltségével, ráadásul, állítólag, a foglaltnál jobb szobát is kaptunk. Az ételek fűszerezésén, a húsok átsütésén még lehetne javítani. A legutolsó módosítás után történt egy elírás a visszaigazolásban, ami okozott némi kellemetlenséget, mert már nem emlékeztem az eredeti árakra.

Szobatipp: Nincs forgalmas út a hotel mellett, de a város felé szebb lehet a kilátás.
Köszönet neki: Botond78

Köszönjük a kedves szavakat, reméljük, hogy hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük!

Értékelés időpontja: 2017. december 11.

Nagyon kedves recepciósok vártak, a sok bejelentkező ellenére hamar soora kerültünk. A szoba kellemes, ízlésésen berendezett volt.
A reggeli finom és változatos volt. A két alkalom alatt nem volt egyforma fogás :)
Karácsony előtt kíváncsiak voltunk a vásárra. A hotel 5 perc gyalogútra volt a helyszíntől.

• Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Real_Zuperman
Hotel_S_and_V, a Hotel Sopron alkalmazásában álló Communication manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 6.

Köszönjük a kedves szavakat, várjuk vissza Önöket legközelebb is!

Értékelés időpontja: 2017. december 11. mobiltelefonon

A hotel elhelyezkedés pár perc sétára van a belvárostól, ami tökéletes. 2 éjszakát töltöttünk itt, bécsi kirándulással egybekötve andventkor. A reggeli választéka bőséges volt. A szoba takarításával nemi kivetni valóm volt - pl a használt bögre és pohár nem volt elmosva a szobankban. Én mivel mossam el? Leejtettem egy cukorkás papírt az agy mellett és az se volt összeszedve. Dolgoztam HK supervisor-kent így kicsit más szemmel nézem a takarítást. Ami nagyon zavaró volt, hogy ha a zuhanyt megnyitottuk eszméletlen uszoda szag jött fel.. csak az elhelyezkedés miatt *** amúgy **lenne.

Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: DaniellaK142