Értékelés időpontja: 2018. február 5. mobiltelefonon

Egy vasárnapi napon tértünk be a Hét Pecsét Fogadóba. Hangulatos pincehelyiség, halk zene. Sajnos a levest hidegen kaptuk, kérésre hoztak helyette másikat, ami már melegebb volt. Ezt követően az egyik főételnél hideg volt a köret is, amiért már nem is szóltunk. Az ételek íze kifejezetten finom volt, az adag ugyan nem túl nagy, de nekünk pont elég volt. A kiszolgálás kedves és előzékeny volt, egészen a fizetésig, ahol kár volt a “mennyit is mondott?” trükkért.
Összességében a hely kellemes, az ételek íze finom, kár ezekért a kellemetlenségekért.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
1  Köszönet neki: Csg89
Értékelés időpontja: 2017. július 5. mobiltelefonon

VOLT alatt tértünk be a szórólapozásnak hála - nem kellett csalódni!
Természetesen a fesztivál ideje alatt mikor mi mentünk teltház volt de így is akadt szerencsére hely! Felszolgálás, kaja, pincérek: minden színvonalas, vendéglátásra termett hely!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. június
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: allaBal
Értékelés időpontja: 2017. május 3. mobiltelefonon

Első látogatásom itt. Egy menűre tértem be, azt kaptam amit vártam. Finom leves, finom második. Az egyetlen rossz, hogy az uborkám lemaradt. :) De ezt leszámitva rendben volt minden. Biztos, hogy visszatérek.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. május
Utazás típusa: Egyedül utazott
Köszönet neki: Kisbaza
Értékelés időpontja: 2017. május 3.

Családi ebéden vettünk részt, a hely és a kiszolgálás kellemes volt. Az ételek finomak voltak, kicsit furcsa volt, hogy 12 órakor már sima krumplipüré nem volt, de a paradicsomos változata igen, az íze viszont finom volt. Gyerekkel is pozitív élmény, van gyerekmenü és etetőszék. Az árak kedvezőek.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: krislotte
Értékelés időpontja: 2017. február 1. mobiltelefonon

A szoba tiszta, az ételek bőségesek, finomak, a személyzet kedves, figyelmes. :) Csak ajánlani tudom családoknak, pároknak ha egy nyugodt, pihentető hétvégét szeretnének elteltölteni Sopronban. Mi még visszatérünk.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. február
Utazás típusa: Partnerével utazott