“Moder és finom”
Moa Restaurant & Bar értékelése

Moa Restaurant & Bar
16. helyezett 93 Éttermek közül Sopronban
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Modern étterem a Lővérek szívében. Barátságos kiszolgálás finom ízek. Hangulatos terasz várja nyáron az éhes túrázókat is.

Köszönet neki: JuditV161

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 29.

Kellemes, hangulatos hely, lágy háttérzenével, nem igénytelen rádióbömböléssel.
Finom, sajátos stílusú ételek.
Barátságos kiszolgálás.
A kávét tálcán hozzák, kis pohár víz kíséretében. Ahogy az a "nagy könyvben" szerepel. Ezen még a legjobb éttermek is el szoktak bukni :-)

Köszönet neki: Navigate728929
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 23.

Azon kevés éttermek egyike, ami nem a belvárosban található. A Lőverekben egy modern, kellemes, árnyas terasszal, hangulatos, divatos belső térrel fogad. (Akvárium, a gyerekek kedvence :) Előtte sok a parkolóhely, itt állnak a nagy szállodák és innen indulnak a kiránduló útvonalak is. (Szabadtéri sporteszkök is a közelben.) Nyáron is kellemes a klíma, jó a levegő, nincs tömeg és nem zsúfolt a környék. Az étlapon fantáziadús ételeket találunk, a teraszon rattan hatású kanapékon is heverészhetünk, de ott is lehet étkezni, esténként koktélozni. Az ételekben a változatosságot szeretem, választhatunk ázsiai vagy mediterrán ízek között is. A konyha nemzetközi. Eddig bármit ettem ott az finom volt és a finnyás gyerekeim is találtak kedvükre valót. Az ínyenc barátnőmmel valami finom levest, salátákat és grillezett kecskesajtot választottunk. Nem csalódtam egyszer sem, pedig már többször voltam a vendégük.

A látogatás dátuma: 2017. június
1  Köszönet neki: adridomi
Értékelés időpontja: 2017. július 8. mobiltelefonon

:) Masodszorra is Isteni finomat ettunk. Kifogastalan felszolgalas, szep hely, nyugalom es nagyszeru etelek, italok.. Minden nagyon kulonleges... finom etelek amiket nem lattam, ettem meg soha...

A látogatás dátuma: 2017. július
1  Köszönet neki: Katalinnn
Értékelés időpontja: 2017. június 15. mobiltelefonon

A hely szèp , a felszolgàlò kedves , az ètelek időben kijöttek , igaz a rose kacsamell az nem rose volt , a görög saláta az inkàbb nyàri salata volt ,a fèl kacsa borzasztò ,a hal tatár miatt most a toiletten trònolok egy òrája , gondolom nem volt friss , de agyon volt fűszerezve hogy ne lehessen èrezni . Alapjában nekem a konyha , az ami hagy kivetnivalòt , lehet rossz napja volt a szakacsnak . Nem tudom , de ezt tapasztaltam . . . . Nekem negatìv .

A látogatás dátuma: 2017. június
1  Köszönet neki: Nem M

A következőt megtekintő utazók: Moa Restaurant & Bar ugyancsak megtekintették

Sopron, Győr-Moson-Sopron megye

Járt már itt: Moa Restaurant & Bar? Ossza meg benyomásait!