“uncsi”

Van egy fényképe?
Adja hozzá.
Burger King - Szeged Drive
104. helyezett 147 Éttermek közül Szegeden
Értékelés időpontja: 2017. január 8.

nem a legjobb konyha, a buci műízű, az üdítőital gagyi.Személytelen.Nem tudom mi volt a hamburgerben..elég gyorsan kisült.

Köszönet neki: Levente V
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 25.

A város két Burger Kingje közül valamiért ez a szimpatikusabb, de alapjában véve egy teljesen átlagos egység. Közvetlenül mellette szupermarket és benzinkút is van, így út közben, ha gyorsan kell valami harapnivaló, jó választás lehet.

Köszönet neki: Krisztián B
Értékelés időpontja: 2016. július 31. mobiltelefonon
Google-fordítás

A következőt megtekintő utazók: Burger King - Szeged Drive ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Burger King - Szeged Drive? Ossza meg benyomásait!