“Kávé”
Süti Nem Süti értékelése

Süti Nem Süti
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Csak egy kávéra ugrottam be, illetve ettem egy süteményt.
Kellemes hely, nagyon ajánlom mindenkinek..

Köszönet neki: Ambassador659223

Értékelés időpontja: 2018. február 25. mobiltelefonon

Mar majdhogynem torzsvendegek vagyunk. Jo a hely koncepcioja, a felig “latvany” konyha. Talan az utobbi idoben a sok vendeg miatt kicsinek erzodik a hely, kinotte ezt a helyseget. A nyitas ota eltelt idoszak alatt sokat javult a minoseg, finomodtak az izek. Persze meg mindig van hova fejlodni, de ez egy olyan hely a varosban, ami egy biztos pont es remelem a nepszerusege a tobbi sutizoben is elindit minosegbeli javulast. Gratula a csapatbak.

Köszönet neki: p_terl2014
Értékelés időpontja: 2017. december 22.

Bár Szegeden is sorra nyílnak a tömegigényt kiszolgáló multi kávézók, ahova a tinik rohannak szelfizni vagy a MacBookjukon blogolni, az igazi hangulat és ízek a kisebb kávézókban van. Az egyik első "újhullámos" kávézó a "SNS". Megfelelő a kávé, süti és szendvics választék, kellemes a környezet, ide jó be, vagy kiülni.

1  Köszönet neki: BaranyiI1
Értékelés időpontja: 2017. november 4. mobiltelefonon

Gyors kiszolgalas. Finom sutemenyek. Meses izu kavek!Mi turos karamellas es gesztenyes afonyasat ettunk. Fiatalos hely minden korosztalynak. Napsutesben kinn is le lehet ulni.

1  Köszönet neki: Barbara O
Értékelés időpontja: 2017. október 23. mobiltelefonon

A sütemények fantasztikusan finomak. Egy szilvás-csokis szuflét és egy karamellás túrót ettünk. Tényleg zseniális. A hely hangulata is kiváló.

1  Köszönet neki: Gergely B

A következőt megtekintő utazók: Süti Nem Süti ugyancsak megtekintették

Szeged, Csongrád megye
Szeged, Csongrád megye

Járt már itt: Süti Nem Süti? Ossza meg benyomásait!