“Halászlé”

Kiskőrössy Halaszcsárda
8. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Értékelés időpontja: 2017. május 11.

Vegyes halászlevet rendeltünk ami isteni finom volt, a terasz hangulatos, a kilátás a Tiszára pazar.
A kiszolgálás gyors volt, nem várakoztattak minket. Tetszett a pincér humora, sajnos a nevét nem jegyeztem meg...
Ami nem tetszett hogy a napernyő kicsi volt és a fél oldalamat égette a nap.

Köszönet neki: Experience707137

Értékelés időpontja: 2017. május 1. mobiltelefonon

Szegedi bringás városnézésünk első napjának megkoronázása volt az itt elköltött vacsora. Az előétel, haltepertő hagymakarikával, mennyei volt. Méltó felvezetése a vegyes halászlének. Dúzsi rozéval tökéletes volt! Az árak teljesen rendben vannak, a pincér kedves volt és tökéletesen értette a dolgát.

Köszönet neki: csaba9973
Értékelés időpontja: 2017. április 30. mobiltelefonon

Összességebén jó volt, de.. Fő cél a halászlé és a haracsaparikás volt, ami meg is valósult. Halászlé kicsit zsíros volt, de az íze kárpótolt mindent. Haracsapaprikás kis adag ellenére elmehetett volna a normál adag kategóriában is, de ez a tartalmas hálászlé után majdnem, hogy sok is volt. Elég nagy a pörgés az étteremben, figyeljetek a számlátokra a végén, mert sajnos egy étel ott szerepelt, amit a pincér idő hosszúsága miatt nem tudott kihozni.. Csak ezért 4*

Köszönet neki: DoranX
Értékelés időpontja: 2017. április 14.

Ötödmagammal ültem be egy ebéd elfogyasztására, hiszen visszajáró vendégek voltunk máig.
A kiszolgálás most is gyors volt, az ebéd ízletes, ám a fizetésnél akadt egy kis probléma, a főpincér úr olyan hangnemet vett fel, teljesen indokolatlanul a társaságunkkal, ami minősíthetetlen. Csupán megkérdeztük van-e lehetőség a külön fizetésre, de egy egyszerű válasz helyett, hosszú ingerült kioktatást kaptunk. A társaságunk több tagja sérelmezte a tegező hangnemet is, de egy egyszerű udvarias kérdésre ez a reakció több mint felháborító.
Többször előfordult, hogy 1-2 tételből többet számoltak fel, ahogyan a minap is 4 dl almalé helyett 6 dl-t számláztak ki, ami egyáltalán nem feltűnő és nem is lenne nagy gond, bárki hibázhat és párszáz forint miatt nem problémáznánk, de hozzátéve a főpincér kritikán aluli viselkedését sajnos többé nem választjuk ezt a helyet.
Hiába volt az étel finom, mégis rossz szájízzel távoztunk és gondolunk vissza még jó ideig.

5  Köszönet neki: nreka
Értékelés időpontja: 2017. április 11.

A halászcsárda ebédelni tértem be , hatodmagammal. Aszfaltozás után ahogy helyerfoglaltunk máris megjelent a pincér, aki u!Dvariasan, mosolyogva hozta az étlapot, és várta meg, hogy kiválasztjuk az ételeket, közben a specialitasokat ajánlotta.A valasztasunk után elcsodálkoztunk hogy milyen hamar az asztalunkra kerültek az ételek, italok. A kávét is megrendeltuk, a felszolgáló figyelmessége volt, hogy az ebedunk elfogyasztása után, frissen szolgálta fel és nem hozta ki, az ebéddel együtt, vagy közben, mert már jártam úgy, egy másik étteremben, más alkalommal..Szegedre latogatoknak ezt a halaszcsardat ajánlom.

Köszönet neki: EvaI235

A következőt megtekintő utazók: Kiskőrössy Halaszcsárda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kiskőrössy Halaszcsárda? Ossza meg benyomásait!