“Ízletes fogások, családias környezet, profi kiszolgálás, még létezik ilyen hely! Szegeden!”

Kiskőrössy Halaszcsárda
8. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Értékelés időpontja: 2017. június 6.

A fogások mennyeiek voltak. A haltatárt mindenkinek kötelező lenne kipróbálni. A halászlé nem kérdés, hogy gazdag és finom volt. A roston harcsa is szuper! Vissza fogunk menni, köszönjük!

Köszönet neki: ritak303

Értékelés időpontja: 2017. május 23.

Május elején volt lehetőségem ellátogatni az étteremben. Egy barátom ajánlotta a helyet. Az elhelyezkedése pozitív, nyári napokon kellemes lehet a teraszon ebédelni/vacsorázni. Nekünk erre még nem volt lehetsőégünk, az étterem nagyobb termében kaptunk asztalt. A terem elég zajos volt, kiránduló iskolás csoport is éppen akkor ebédelt ott. Mi szegedi vegyes halászlevet kértünk, utána pedig haltálat.
A halászlé meglepően és mondhatni már zavaróan sós volt. A haltálon pedig nem voltak ízletesen elkészítve a halak. A pincérek nem voltak segítőkészek. Összességében az itt olvasott értékelések és az ismerősök ajánlása után csalódás volt az étterem.

Köszönet neki: L_Agi_Miskolc
Értékelés időpontja: 2017. május 11.

Vegyes halászlevet rendeltünk ami isteni finom volt, a terasz hangulatos, a kilátás a Tiszára pazar.
A kiszolgálás gyors volt, nem várakoztattak minket. Tetszett a pincér humora, sajnos a nevét nem jegyeztem meg...
Ami nem tetszett hogy a napernyő kicsi volt és a fél oldalamat égette a nap.

Köszönet neki: Experience707137
Értékelés időpontja: 2017. május 1. mobiltelefonon

Szegedi bringás városnézésünk első napjának megkoronázása volt az itt elköltött vacsora. Az előétel, haltepertő hagymakarikával, mennyei volt. Méltó felvezetése a vegyes halászlének. Dúzsi rozéval tökéletes volt! Az árak teljesen rendben vannak, a pincér kedves volt és tökéletesen értette a dolgát.

Köszönet neki: csaba9973
Értékelés időpontja: 2017. április 30. mobiltelefonon

Összességebén jó volt, de.. Fő cél a halászlé és a haracsaparikás volt, ami meg is valósult. Halászlé kicsit zsíros volt, de az íze kárpótolt mindent. Haracsapaprikás kis adag ellenére elmehetett volna a normál adag kategóriában is, de ez a tartalmas hálászlé után majdnem, hogy sok is volt. Elég nagy a pörgés az étteremben, figyeljetek a számlátokra a végén, mert sajnos egy étel ott szerepelt, amit a pincér idő hosszúsága miatt nem tudott kihozni.. Csak ezért 4*

Köszönet neki: DoranX

A következőt megtekintő utazók: Kiskőrössy Halaszcsárda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kiskőrössy Halaszcsárda? Ossza meg benyomásait!