“Jó ebédhez szól a Tisza :-)”

Kiskőrössy Halaszcsárda
7. helyezett 134 Éttermek közül Szegeden
Értékelés időpontja: 2017. július 5.

Szegeden jártunk, így kerestünk egy hozzá illő helyet. Előtte csak reménykedtünk, hogy jól választottunk, de hamar rájöttünk, hogy a legjobban. Az elhelyezkedése nagyszerű, könnyen megtalálható és a Tisza partján fekszik, szép kilátással. A személyzet udvarias volt, az ételre nem vártunk sokat, csak amennyit éppen kell, hogy tudjuk, itt biztosan minden frissen készül. A filézett pontyból készült halászlevemet stílusosan egy minibográcsban kaptam, ízre pedig nem túlzok: Isteni volt! Párom filézett pontyszeleteket kért gombamártással, ami nagyon gusztusos volt és elmondása szerint 10-ből legalább 15 pontos. Árban is teljesen elfogadható volt, ebben a minőségben pláne. Visszatérünk! :-) Ui.: Természetesen arra is gondoltak, aki esetleg úgy megy halászcsárdába, hogy nem szereti a halat.

Köszönet neki: Mathers22

Értékelés időpontja: 2017. június 25.

Halászcsárdába elsősorban halászlét enni megy az ember. Az itteni filézett, vegyes halból készült lében nem csalódtunk, finom és bőséges volt az adag.

Köszönet neki: 138istv_n_
Értékelés időpontja: 2017. június 6.

A fogások mennyeiek voltak. A haltatárt mindenkinek kötelező lenne kipróbálni. A halászlé nem kérdés, hogy gazdag és finom volt. A roston harcsa is szuper! Vissza fogunk menni, köszönjük!

Köszönet neki: ritak303
Értékelés időpontja: 2017. május 23.

Május elején volt lehetőségem ellátogatni az étteremben. Egy barátom ajánlotta a helyet. Az elhelyezkedése pozitív, nyári napokon kellemes lehet a teraszon ebédelni/vacsorázni. Nekünk erre még nem volt lehetsőégünk, az étterem nagyobb termében kaptunk asztalt. A terem elég zajos volt, kiránduló iskolás csoport is éppen akkor ebédelt ott. Mi szegedi vegyes halászlevet kértünk, utána pedig haltálat.
A halászlé meglepően és mondhatni már zavaróan sós volt. A haltálon pedig nem voltak ízletesen elkészítve a halak. A pincérek nem voltak segítőkészek. Összességében az itt olvasott értékelések és az ismerősök ajánlása után csalódás volt az étterem.

Köszönet neki: L_Agi_Miskolc
Értékelés időpontja: 2017. május 11.

Vegyes halászlevet rendeltünk ami isteni finom volt, a terasz hangulatos, a kilátás a Tiszára pazar.
A kiszolgálás gyors volt, nem várakoztattak minket. Tetszett a pincér humora, sajnos a nevét nem jegyeztem meg...
Ami nem tetszett hogy a napernyő kicsi volt és a fél oldalamat égette a nap.

Köszönet neki: Annamária F

A következőt megtekintő utazók: Kiskőrössy Halaszcsárda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kiskőrössy Halaszcsárda? Ossza meg benyomásait!