“Családi ebéd”

Kiskőrössy Halaszcsárda
8. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Értékelés időpontja: 2017. július 8. mobiltelefonon

Hárman voltunk a Kiskőrossy Halászcsárdában egy vasárnap délután 3 óra körül. A teraszon nem volt hely, csak az épületben, amitől féltünk kicsit, de minden rendben volt.
Ettünk halat, szárnyast, NEM keveset! Nagyon finom volt, gyorsan megkaptuk, az árak pedig szintén.
Ami kicsit zavart, az az volt, hogy a pincérek körülöttünk jöttek mentek.
De összességében jól éreztük magunkat.
Ajánlom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2017. július
1  Köszönet neki: TJooe

Értékelés időpontja: 2017. július 5.

Szegeden jártunk, így kerestünk egy hozzá illő helyet. Előtte csak reménykedtünk, hogy jól választottunk, de hamar rájöttünk, hogy a legjobban. Az elhelyezkedése nagyszerű, könnyen megtalálható és a Tisza partján fekszik, szép kilátással. A személyzet udvarias volt, az ételre nem vártunk sokat, csak amennyit éppen kell, hogy tudjuk, itt biztosan minden frissen készül. A filézett pontyból készült halászlevemet stílusosan egy minibográcsban kaptam, ízre pedig nem túlzok: Isteni volt! Párom filézett pontyszeleteket kért gombamártással, ami nagyon gusztusos volt és elmondása szerint 10-ből legalább 15 pontos. Árban is teljesen elfogadható volt, ebben a minőségben pláne. Visszatérünk! :-) Ui.: Természetesen arra is gondoltak, aki esetleg úgy megy halászcsárdába, hogy nem szereti a halat.

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: Mathers22
Értékelés időpontja: 2017. június 6.

A fogások mennyeiek voltak. A haltatárt mindenkinek kötelező lenne kipróbálni. A halászlé nem kérdés, hogy gazdag és finom volt. A roston harcsa is szuper! Vissza fogunk menni, köszönjük!

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: ritak303
Értékelés időpontja: 2017. május 23.

Május elején volt lehetőségem ellátogatni az étteremben. Egy barátom ajánlotta a helyet. Az elhelyezkedése pozitív, nyári napokon kellemes lehet a teraszon ebédelni/vacsorázni. Nekünk erre még nem volt lehetsőégünk, az étterem nagyobb termében kaptunk asztalt. A terem elég zajos volt, kiránduló iskolás csoport is éppen akkor ebédelt ott. Mi szegedi vegyes halászlevet kértünk, utána pedig haltálat.
A halászlé meglepően és mondhatni már zavaróan sós volt. A haltálon pedig nem voltak ízletesen elkészítve a halak. A pincérek nem voltak segítőkészek. Összességében az itt olvasott értékelések és az ismerősök ajánlása után csalódás volt az étterem.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: L_Agi_Miskolc
Értékelés időpontja: 2017. május 11.

Vegyes halászlevet rendeltünk ami isteni finom volt, a terasz hangulatos, a kilátás a Tiszára pazar.
A kiszolgálás gyors volt, nem várakoztattak minket. Tetszett a pincér humora, sajnos a nevét nem jegyeztem meg...
Ami nem tetszett hogy a napernyő kicsi volt és a fél oldalamat égette a nap.

A látogatás dátuma: 2016. augusztus
Köszönet neki: Experience707137

A következőt megtekintő utazók: Kiskőrössy Halaszcsárda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kiskőrössy Halaszcsárda? Ossza meg benyomásait!