“Szegedhez méltó étterem.”

Kiskőrössy Halaszcsárda
8. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Értékelés időpontja: 2018. november 12.

Az étterem csodás helyen van. Közvetlen a Tisza parton. Kellemes terasz, hűvösebb időben még plédről is gondoskodnak :) Kiszolgálás maximálisan megfelelő. Az ételek nagyon finomak. Az árak elfogadhatóak. Szívesen megyünk máskor is :)

Köszönet neki: kekliliom68

Értékelés időpontja: 2018. október 28. mobiltelefonon

Aki szeretné kipróbálni a szegedi halászlevet autentikus környezetben, annak bátran ajánlom! Mi nem csalódtunk az ételek és a kiszolgálás minőségében.

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: tiborh919
Értékelés időpontja: 2018. október 12.

A kedvenc halászcsárdám. Életemben először itt ettem haltepertőt, amiért képes vagyok bármikor betérni, ha a környékén járok. De volt már rá példa, hogy Budapestről csak egy jó halászléért leugrottunk ide. Hatalmas adagokat adnak. A felszolgálás kicsit lassú, még akkor is, ha alig van pár asztal. De ezektől eltekintve csillagos ötös! :)

Köszönet neki: tszoli
Értékelés időpontja: 2018. október 10. mobiltelefonon

Sokan írták már, hogy van itt egy flegma pincér. Valóban van, egy. A többiek munkájával nem volt probléma, pedig kifejezetten figyeltem, mert sok-sok értékelést elolvastam, mire betértünk ide. Az ételekre elég sokat vártunk, pedig az étterem kb. 20%-os kapacitással üzemelt akkor éppen. (az asztaloknál ülők alapján) Mi 3-an voltunk, de a pincérnek nem sikerült a kért italokat a rendelésnek megfelelően kiosztani. Pedig csak 2 kólát és egy ásványvizet kértünk... No ezért csak a 4*.
A hely maga nagyon igényes, szép és hangulatos, a Tisza gyönyörű!
A vegyes halászlé életem talán eddigi legjobbja volt! A hozzá kihozott kenyér csodásan friss, a zöld paprika isteni roppanós volt. A harcsapaprikás finom és elégséges is volt. Szép a tálalás, az ételek nagyon jók, csak hát az emberi tényező....

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: Compass823145
Értékelés időpontja: 2018. október 5.

Hatalmas étterem a méretéhez képest kevés pincérrel.
Érkezés után 10 perc telt el, mire pincér hozzánk szólt és megmondta, hogy hova lehet leülni.
További 30-45 perc mire felveszik a rendelést.
Zsúfolt, hatalmas a hangzavar.
Barátságtalan hangulat.
Ha nem lenne ilyen pocsék a kiszolgálás és kicsit a mennyiség helyett a minőségi kiszolgálásra mennének, akár jó is lehetne.
Az ételek egyébként az átlagnál kicsit jobbak.
(A tőlük 100 méterre lévő hasonló nevű de öregebb étterem nagyságrendekkel jobb.)

Köszönet neki: kriszti_ns316

A következőt megtekintő utazók: Kiskőrössy Halaszcsárda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kiskőrössy Halaszcsárda? Ossza meg benyomásait!