“Kiválló magyaros”

3. helyezett 134 Éttermek közül Szegeden
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Havi gyakorisággal járunk ebédelni, mindig jókat eszünk és elégedetten távozunk. A felszolgálók figyelmesek, barátságosak.

Köszönet neki: Zoltán I

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 27.

Az értékelés utolsó látogatásunk alapján lehetne ötös is, de az egy évvel korábbi eseményt nehéz elfelejteni.
Többször jártunk az étteremben, megfelelő ételt és szolgáltatást kaptunk. Sajnos egy éve amikor betértünk az ÜRES étterembe, a pincér ragaszkodott, hogy a WC ajtóhoz üljünk, mert az asztalok foglaltak estére. Ez úgy 14 óra körül volt. Mondtam, hogy csak eszünk és megyünk, max 40-60 perc, estig még 2-3-szor megteríthetnek. Egyébként is olyan asztalt választottunk, ahol nem volt foglalt tábla. Sajnos az úr hajhatatlan volt, majd amikor elköszöntem és megjegyeztem, hogy ez nem vendéglátóshoz méltó, még az utcára is kijött kiabálni, hogy milyen "ruppótla prolik" vagyunk, mert nekünk semmi sem jó.
Ezt leszámítva évek óta ott ettünk, ha arra jártunk. Megfogadta, többet nem teszem be a lábam. Aztán idén mégiscsak rábeszéltek a gyerekeim és láss csodát, visszatért a régi kedvesség. Kiváló és nagyadag ételek, teljesen normális áron. Türelmünket kérték a tömeg miatt, lehet, hogy 1-2 órát is várni kell. Ehhez képest 30 perc múlva már falatoztunk.
Kár volt azaz egy pont a tavalyi incidensért. De én megbocsájtok, jövőre ismét találkozunk.

Köszönet neki: agropro
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 23. mobiltelefonon

Interneten találtam meg az éttermet.
Már a belépéskor megfogott a hely varázsa, a legapróbb részletekig minden kigondolva, a bútorok, lámpák, s minden használati és dísztárgy.
Ezen túlmenően udvarias, türelmes, segítőkész (érdeklődtem egyéb helyi látványosságok felől is és mindenről kaptam felvilágosítást) gyors kiszolgálás.
Három fogást ettem és mindhárom nagyon finom volt!
Köszönettel:
Harsányi Péter - hpg.

Köszönet neki: hpgh2017
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 16.

Elhelyezkedés: Kinti és benti résszel rendelkezik. A kinti rész nyáron nagyon romantikus.

Személyzet: A személyzet profi, képzett és segítőkész.

Menü: Az ételek mindig frissek, jól átsütöttek, nem régi olajban újra melegítettek. A kilátás inkább utca, mint Tisza parti, de ettől függetlenül én imádom.

Ár: Az ár mint minden belvárosi részen magasabb, de megfizethető azért.

Köszönet neki: Tigriscica d
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 15. mobiltelefonon

Egy nagy adag isteni halászlé fehér kenyérrel és szilvás lepény. Mi kell még egy fárasztó utazás kipihenéséhez? Ja igen, egy korsó hideg sör. Na itt mindezt megkaptuk, ráadásul gyorsan és kedves pincérektől. Ha újra Szegeden járok, tuti hogy visszatérek a Régi Hídhoz vendéglőbe! G

Köszönet neki: Gábor B

A következőt megtekintő utazók: Vendéglő a Régi Hídhoz ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vendéglő a Régi Hídhoz? Ossza meg benyomásait!