“Karacsonyi menü”

Vendéglő a Régi Hídhoz
3. helyezett 172 Éttermek közül Szegeden
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Jómagam karácsonykor jártam náluk, finom étel, minőségi sörök. Ajánlom mindenkinek, rántott húsban erősek.

Köszönet neki: Camper66663

Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Remek ételek, gyors és minőségi kiszolgálás. A 2 személyes káposztás csülkös bablevesük miatt mindig érdemes beterni hozzájuk! :)

Köszönet neki: HorvyTM
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Szüli napot ünnepeltünk a társasággal. Az ételek nagyon finomak voltak és ízletesek,igazán házias.A pincérek igazán profik:kedvesek és segítőkészek.A hangulat igen kellemes. Biztos, hogy vissza jövünk. Ajánlani tudom mindenkinek.

Köszönet neki: Footprints728906
Értékelés időpontja: 2018. február 17. mobiltelefonon

Több étteremben megfordultunk Szegeden, de egyedül itt ettünk igazán ízletes, finom ételeket. A halászlét és a házi túrós csuszát csak ajánlani tudom! A hely maga, mint egy időutazás a múlt századba - értendő ez mind a különböző dekorációs kellékekre, mind a házias ízekre, a profi és vérbeli pincérekre! Ide érdemes betérni, mi bizonyosan visszatérünk még ide!

Köszönet neki: Dezi99
Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Édesanyámmal, nagyanyámmal s kedvesemmel tértünk be vacsorázni. Mire kijött az étel, már dideregtünk a hidegben, pedig pulcsit és sálat is visszavettük magunkra. Kértem a személyzetet, h kicsit vegyenek vissza a légkondiból, de azt felelték, h nem lehet. Ráadásul kedvesem az étlapon ínycsiklandónak hangzó étel helyett egyszerű rántott húst kapott sima mirelit sültkrumplival.
Kizárt, h visszatérjünk ide.

Köszönet neki: himmelstein2018

A következőt megtekintő utazók: Vendéglő a Régi Hídhoz ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vendéglő a Régi Hídhoz? Ossza meg benyomásait!