“Kiváló étterem, érdemes odamenni, de foglalj asztalt mindenképpen”

Vendéglő a Régi Hídhoz
3. helyezett 172 Éttermek közül Szegeden
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 18.

Hangulatos, ár-érték arányban kiváló étterem Szeged belvárosában. Az épület kívülről nem a legszebb, de láthatóan sok energiát öltek abba, hogy a beltér szép és igényes legyen. Többször is ettünk ott, a halászlé egészen kiváló volt (bár ez lehet Szegeden elvártható). Miközben a hely nem kicsi, és jó sok asztal van (kicsit lehetnének az asztalok ritkásabban, bár amúgy nem volt semmi zavaró élményem), minden alkalommal teltház volt, amikor ott ettünk, ezért foglalni célszerű, ha nem akar az ember pórul járni.

Köszönet neki: Tamás K

Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Jómagam karácsonykor jártam náluk, finom étel, minőségi sörök. Ajánlom mindenkinek, rántott húsban erősek.

Köszönet neki: Camper66663
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Remek ételek, gyors és minőségi kiszolgálás. A 2 személyes káposztás csülkös bablevesük miatt mindig érdemes beterni hozzájuk! :)

Köszönet neki: HorvyTM
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Szüli napot ünnepeltünk a társasággal. Az ételek nagyon finomak voltak és ízletesek,igazán házias.A pincérek igazán profik:kedvesek és segítőkészek.A hangulat igen kellemes. Biztos, hogy vissza jövünk. Ajánlani tudom mindenkinek.

Köszönet neki: Footprints728906
Értékelés időpontja: 2018. február 17. mobiltelefonon

Több étteremben megfordultunk Szegeden, de egyedül itt ettünk igazán ízletes, finom ételeket. A halászlét és a házi túrós csuszát csak ajánlani tudom! A hely maga, mint egy időutazás a múlt századba - értendő ez mind a különböző dekorációs kellékekre, mind a házias ízekre, a profi és vérbeli pincérekre! Ide érdemes betérni, mi bizonyosan visszatérünk még ide!

Köszönet neki: Dezi99

A következőt megtekintő utazók: Vendéglő a Régi Hídhoz ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vendéglő a Régi Hídhoz? Ossza meg benyomásait!