Értékelés időpontja: 2017. július 16.

Város szívében csendes kis utcába található.Kényelmes szobák magasan képzett személyzet.A város nevezetességeit jól ismerő készséges csapat található.Éterem kitűnő kiszolgálás vendégre figyelő személyzettel.Finom ételekkel.Ki emelném az egyik gyerekem Glutén érzékeny mindent elkövetek ,hogy kitűnő ételt kapjon reggelinél külön készítették a tojás rántottát friss glutén mentes kiflivel.Köszönet érte mindenkinek ajánlom.2017-ben ez volt a legkitűnőbb hotel ahol megszálltunk.A szobák nem dohányzok és házi kedvencet sem fogadnak.

Szobatipp: mi családi szobába voltunk minden szoba légkondis.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: gepies46
Értékelés időpontja: 2016. november 1. mobiltelefonon

A hosszú hétvégét Szegeden töltöttük el ebben a nagyon helyes belvárosi hotelben. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt mindig. A félpanziós ellátás során mindig találtunk fogunkra való ételt. Október 31-én volt külön Halloween vacsora ami külön sikert aratott nálunk. Minden nap a várost jártuk és megnéztünk minden helyi nevezetességet. A hotel ebből a szempontból tökéletes helyen van, innen minden egyszerűen és gyorsan elérhető volt. A Dóm közelsége egyáltalán nem volt zavaró, a harangozások minimálisan voltak hallhatók. Szívből ajánljuk mindenkinek!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. november
Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: anitad2015
Értékelés időpontja: 2016. október 5.

Nagyon szép volt a kicsiny szálloda a város közepén. Családi tartózkodásra tökéletesen alkalmas. A jakuzzi és a szauna mérete egyedül, családdal tökéletes. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás, a figyelem tökéletes.
A recepción minden segítséget megadtak a városnézéshez, tájékoztattak a városban zajló programokról.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2015. november
Köszönet neki: glyseva
Értékelés időpontja: 2016. május 17.

A város központjában lévő csendes szálloda. Csak reggelit vettem igénybe, az kifogástalan volt. A szoba szépen berendezett, az ágy kemény de nekem kényelmes volt. Volt ingyenes wifi. Bankkártyával is lehetett fizetni. Összességében mindennel elégedett voltam.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. március
  • Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
Köszönet neki: repata
Értékelés időpontja: 2016. május 8. mobiltelefonon

A személyzet tündéri, az étteremmel nagyon meg voltunk elégedve. Sajnos ami negatív az a jacuzzi állapota és működése, az egyik vízsugár "kilőtte" a berendelt vízet, úgyhogy romantikázás helyett szilánkokat szedegettünk. Ezen kívül semmi negatívat nem tudok említeni.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. május
Utazás típusa: Partnerével utazott