“Hangulatos sörkert a park mellett ”
Napfény Műterem értékelése

Napfény Műterem
24. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 27. mobiltelefonon

Baráti társaságban beszélgetős, sörözős, kellemes zártkerti helyen klassz kézműves ételeket és italokat lehet itt fogyasztani. A grillezés jegyében a pulled beef BBC vagy a grill kolbász jó választás! Plusz az udvarias kiszolgálás!

Köszönet neki: drMisi

Értékelés időpontja: 2018. július 28. mobiltelefonon

10/10
Csodalatos etelek (pulled pork kulonosen ajanlott) kulonosen finom kezmuves sorok, a szemelyzet pedig jol kepzett nagyon kedves es segitokesz!

Köszönet neki: Hidasi H
Értékelés időpontja: 2018. május 28. mobiltelefonon

Ezúttal barátokkal ültünk ki az udvarra, de bárcsak pont most ne tettük volna: az amúgy hangulatos belső udvari fákról apró száraz falevelek és tetvek hullottak folyamatosan az ételbe, italba, és a rendeléseinket is össze-vissza hozták ki. Viszont le a kalappal, mert ezt maguktól elismerték és kedvezménnyel kárpótolták!

Köszönet neki: VodkaDiver
Értékelés időpontja: 2018. május 25.

A Szegedi Borfesztivál kapcsán megejtett kiruccanás záróakkordja a Napfény műterem volt. Kicsit csalódtam is magamban, hogy miközben azon vagyok, hogy rajta tartsam a kezem a kézműves sörvilág ütőerén, Szeged pedig a hozzánk legközelebb eső nagyváros, ahol évente jó párszor megfordulok, miként létezhet, hogy már 2016 óta működik a város szívében, a Széchenyi téren egy kézműves csúcssöröző úgy, hogy arról én nem tudok? De persze jobb későn megismerni egy kiemelkedő helyet, mint egyáltalán.
Kértem egy 26-os Bakancslistát, nem oly rég, áprilisban kóstoltam a 25-öst, felpörgette a tempót Róth Zoli. A sör kitűnő volt. Társam ivott előbb egy First APAt majd egy Doppelbockot nem emlékeszem már kitől, ha engem kérdez, inkább a Hopfanatic Bitterfly-t ajánlottam volna neki.
Átnéztem az étlapot, találtam rajta több izgalmas falatot, gondoltam rendelek egy harcsatepertőt. Mentem megkérdezni, hogy mikor zár a konyha, mire mondja egy főnökfélének tűnő srác, hogy 10kor. Mondom még nincs 10, mire ő: 9.52 van, a konyha bezárt. Ellentmondást nem tűrő hangon, kifejezetten udvariatlanul. Legalább egy sajnálkozás belefért volna, vagy valami magyarázat. Nyilván ez volt a kiszolgálás rovat meghatározója és nem az egyébként normális, kedves beosztottak.
A hangulat, a beltér kitűnő, a sörválaszték dettó, ennek alapján adtam ebben a rovatban 5 pontot.
A tapló üzletvezetői (?) reakció dacára el fogok még ide látogatni.

Köszönet neki: 406endred
Értékelés időpontja: 2018. április 13. mobiltelefonon

Tépett marha szendvicset ettem, amit meglepően finomra készítettek el, rengeteg (kb 40) féle sörük van. Tavaly óta úgy tűnik összeszokott a brigád, mert a rendelések felvétele, kihordása teltház mellett is flottul ment, és a konyha is javult. Nyáron a kinti udvar nagyon kellemes!

Köszönet neki: VodkaDiver

A következőt megtekintő utazók: Napfény Műterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Napfény Műterem? Ossza meg benyomásait!