“Lovely afternoon ”

Vegazzo Vegan Bistro & Juice Bar
55. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Ártartomány: 1 163 USD - 2 938 USD
Leírás: Egy kedves, igényes Vegan Bistro a belvárosban. Imádjuk az igényes és finom vegan ételeket, amiket megtaláltok nálunk is. Napi menü 1290 Ft leves+főétel (h-p: 11:00-15:00-ig), A la carte, street food, hamburgerek (ki kell hogy próbáld a BBQ Bacon burgerünket, egyszerűen mennyei), desszertek, friss helyben készült pékáru, torták, nyers sütik, villás reggeli, szendvicsek, saláták, friss kávé, limonádék.
Értékelés időpontja: 2018. július 17. mobiltelefonon

Nagyon hangulatos kis étterem,gyors és precíz kiszolgálással. Hihetetlenül tiszta ès egyedi.Én BBQ burgert próbáltam és valami szenzációs. Az étlap nagyon színes és sokoldalú. Biztosan visszatérek még. :)

Köszönet neki: herskovics_thespiler

Értékelés időpontja: 2018. június 3. mobiltelefonon

Legjobb vegan hamburgert ettem! A napi menü is változatos, nagyon finom! A kiszolgálás nagyon gyors! Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: Csilla K
Értékelés időpontja: 2018. március 22.

A 14 hónapos fiammal mentünk be uzsonnázni. Mi nem vagyunk vegánok, de kisgyerekkel azért döntöttem emellett, mert biztos voltam benne, hogy itt egészséges, mindenféle színezék és adalékmentes, jó minőségű ételt tudunk választani, ami nekem fontos szempont. Imádtuk. Bő a választék, isteni volt minden, amit ettünk és végtelenül kedvesek voltak, akik benn dolgoztak. Nekem nagyon tetszik az enteriőr, igényes, szépen kidolgozott, nagyon tetszik a hangulata. A kicsiknek van kényelmes etetőszék a kicsiknek, még egy-két játék is, a hozzáállás pedig fantasztikus. Ide bármikor szívesen visszamegyünk, ha Szegeden járunk.

1  Köszönet neki: TBEszter
Értékelés időpontja: 2018. július 9.
Google-fordítás

A következőt megtekintő utazók: Vegazzo Vegan Bistro & Juice Bar ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vegazzo Vegan Bistro & Juice Bar? Ossza meg benyomásait!