“Kellemes hely, egyedi ízek”
Gringo's Cantina értékelése

Gringo's Cantina
29. helyezett 177 Éttermek közül Szegeden
Konyha: Mexikói
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Szeretem az egyedi mexikói/amerikai ízvilágot amit itt kapok minden alkalommal. A kiszolgálás és helykialakítása is alkalmas egy kis ízutazásra. Próbáljátok ki!!!

Köszönet neki: BelaN54

Értékelés időpontja: 2018. január 29. mobiltelefonon

Neten kerestünk egy jó levesezős helyet, ezt találtuk. A személyzet nagyon kedves, májgombóc leves igazán finom volt. Sajnos sietnünk kellett, nagy segítség volt és kedves gesztus, hogy gyorsan kihoztak minden rendelést.
Az öngyilkos csirkeszárny volt életem legcsípősebbje!!! Nagyon szimpatikus a hely, érdemes betérni és ahogy láttuk, asztalt foglalni, mert elég népszerű.

1  Köszönet neki: elimsruoy
Értékelés időpontja: 2017. november 24. mobiltelefonon

Hamisítatlan Tex-Mex hangulat, előzékeny, kedves személyzet, széles ételválaszték, melyet ízletesen készítenek el. Az esti órákban helyfoglalás javasolt!
Ajánlott!

Recommended place to eat!

Köszönet neki: PrugiL
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 13. mobiltelefonon

Nagyon hangulatos hely, csak ajánlani tudom mindenkinek!
A személyzet nagyon udvarias, az ételek szenzációsak, mindenki megtalálja a neki valót és éhes sem fog maradni!

Köszönet neki: pappm2017
Értékelés időpontja: 2017. július 17. mobiltelefonon

Többször voltunk ott ebédelni. Azért 4 mert az étel alkalmanként nem a legjobb. A hely hangulatos.

A látogatás dátuma: 2016. október
Köszönet neki: andrea8905

A következőt megtekintő utazók: Gringo's Cantina ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Gringo's Cantina? Ossza meg benyomásait!