“... mert szeretem ezt a helyet”
Gringo's értékelése

Gringo's
28. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Konyha: Mexikói
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 9. mobiltelefonon

A Gringo’s évek óta az egyik standart hely, ha enni akarunk. Nagyon szerettem akkor is amikor még csak egy helységből állt az egész étterem. Szerettem a méretes adagokat és a magyarországon különlegesnek számító ízeket. A kiszolgálás is mindig alapos és kedves.
Az évek során sokat cserélődött a konyhai személyzet (mint az manapság mindenhol) és ezért többször kifogtam már, hogy nem volt “kedve” ízesíteni a szakácsnak.
Ár érték arányban is kedvező a hely. Menjetek bátran :)

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: TiborT1967

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 25. mobiltelefonon

Aki szereti a (latin) amerikai konyhát, annak ez a hely maga az El Dorado. Azték stílusú terasz és étlap, különleges fogásokkal. A mexikói krumpli cipőket mindenkinek ajánlom.

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
1  Köszönet neki: gulidavid
Értékelés időpontja: 2018. április 21.

Nincs kifogásom. Ide bármikor lehet menni, szép, nagy, van szabad asztal, jó bemenni, jó itt enni. Azt kapjuk, amit kérünk, és az olyan, amilyenre számítunk, csak talán több. Köztudottan itt kapható Szegeden a második legjobb steak, de ez alapján nem is összemérhető, mert más profilú a két vendéglátóhely.

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: OnAir682293
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Szeretem az egyedi mexikói/amerikai ízvilágot amit itt kapok minden alkalommal. A kiszolgálás és helykialakítása is alkalmas egy kis ízutazásra. Próbáljátok ki!!!

Köszönet neki: BelaN54
Értékelés időpontja: 2018. január 29. mobiltelefonon

Neten kerestünk egy jó levesezős helyet, ezt találtuk. A személyzet nagyon kedves, májgombóc leves igazán finom volt. Sajnos sietnünk kellett, nagy segítség volt és kedves gesztus, hogy gyorsan kihoztak minden rendelést.
Az öngyilkos csirkeszárny volt életem legcsípősebbje!!! Nagyon szimpatikus a hely, érdemes betérni és ahogy láttuk, asztalt foglalni, mert elég népszerű.

Köszönet neki: elimsruoy

A következőt megtekintő utazók: Gringo's ugyancsak megtekintették

Szeged, Csongrád megye
Szeged, Csongrád megye

Járt már itt: Gringo's? Ossza meg benyomásait!