“Nagyon finom halászlé, nagyon nagy adag!”

Jobb Mint Otthon Kisvendeglo
23. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Értékelés időpontja: 2018. június 5.

Kellemes környezetben nagyon finom halászlé. Brutálisan jóllaktunk :-) A horgásztó és a kis játszótér remek kikapcsolódást nyújt a gyerekeknek.

Köszönet neki: Krisztina P

Értékelés időpontja: 2018. május 13. mobiltelefonon

Finom ételek, szuper kiszolgálás korrekt árak. Környezet bamulatos. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Köszönet neki: Viktória R
Értékelés időpontja: 2018. április 28.

Nagyon jó ízű halakból készült vegyes halászlé, szép színű paprikával, ebben a műfajban Szegeden ez volt a legjobb.

Köszönet neki: Adventurer770655
Értékelés időpontja: 2018. április 21.

Azért adtam "átlagos" osztályozást, mert egyszer nagyon ízletes, majd még egyszer csapnivaló halászlét kaptam. Sajnos ezzel be is csúszott az étterem abba a nagy csoportba, ahol a minőség helyett a szempont bevonzani az igénytelen fogyasztókat (úgyis belőlük van több). Bevonzásra alkalmas a szép környezet, profi felszolgálás, hétvégén odateszik magukat: olyan friss halhúst még azelőtt nem ettem, a halászlé minden szempontból szuper volt. Második alkalommal, tegnap, egy tavaszi péntek este pedig olyan halászlét kaptunk, amely első ránézésre rendben volt, első kóstolásra egy kis csalódás, a halhús mennyisége csekélyebb, nem olyan kirobbanóan friss, de azért finom, majd tovább kanalazva felmerült, hogy a másik kirendeltségről helyettesíthet talán a szakács, de miért sózták túl? Kicsit mintha savanykás lenne, vagy csak a citrom teszi a vizemben, amit előtte ittam? A végére egyértelműen volt egy savanykás beütése, talán más a hagyma, a paprika, mintha gyengébb halászléalappal vagy kockával lenne felnyomva, egy óra múlva pedig már csak mindent átható halszagot éreztem magamon, olyat, ami a halhúson nem volt észlelhető, de ezek szerint a lé már sokat látott. Teljesen érthető most már, hogy a Gault&Millau miért pontozta le azokat a népszerű helyeket, ahol tömegek esznek, megszokták, hogy kapnak jó adag olajat, sót, közepes vagy nem friss alapanyagokkal, és így háborognak a "jó" éttermek "isteni finom" ételeinek leértékelésén. Nem tudják, mi a jó.
Ja, és a desszert: nem finom. Szép, édes, de olyan ízű a csokiöntet, mint egy nagyüzemi, legolcsóbb litty-lötty öntetnek v. szósznak.

1  Köszönet neki: OnAir682293
Értékelés időpontja: 2018. április 2. mobiltelefonon

Amikor Szegeden járok akkor mindig meglátogatom a Jobb Mint Otthon éttermemet!
Kedvencem a túrós tészta aminek az a különlegessége, hogy a tésztát külön ennek az étteremnek készítik! A halászlé es mindegyik hal étel nagyon finom.

Köszönet neki: Dek22

A következőt megtekintő utazók: Jobb Mint Otthon Kisvendeglo ugyancsak megtekintették

Szeged, Csongrád megye
Szeged, Csongrád megye

Járt már itt: Jobb Mint Otthon Kisvendeglo? Ossza meg benyomásait!