“Visszatérünk”
Bistorant értékelése

Bistorant
63. helyezett 134 Éttermek közül Szegeden
Értékelés időpontja: 2017. április 8.

Hétvégén, ebédidőben tértünk be.A pincérek kedvesek, segítőkészek voltak.Az étlap nagyon ígéretes, már csak ezért is vissza kell jönnünk.A választás.cserépedényben sült szűzpecsenye gombával, gnocchival, juhtúróval.A méretek (pont akkora gombóckák, amekkorák kellenek, pont annyi juhtúró, stb.) tökéletesen szolgálták a kellemes ízhatást, noha elég sokat vártunk rá, de megérte.A Brünni ropogós is igen ízletes volt:vastag, szaftos hús, ruccola és tojássaláta kíséretében.A mosdó állapota tökéletes:tiszta, illatos.No igen, az árak belvárosi szintűek, de ez nem meglepő.Még felkeressük a helyet, ez biztos.

Köszönet neki: salander707

Értékelés időpontja: 2017. március 13. mobiltelefonon

Az adagok nem nagyok, de finomak. A személyzet nagyon kedves. 1490 ért a 3 fogásos menü elfogadható. Ajánlom mindenkinek! Mi is visszajövünk máskor is.

Köszönet neki: Tornyi K
Értékelés időpontja: 2017. február 15. mobiltelefonon

Kinézetében nagyon megnyerő hely. A személyzet kedves.
Választékuk első ránézésre rendben van, ételallergiàm miatt örültem is az étlapon feltüntetett piktogramoknak az allergénekről. Gluténérzékeny vagyok, így nagyjából három kész fogás közül tudtam választani, ki is néztem egyet, ahol nem szerepelt a gluténpiktogram. Mikor kihozták a salátát, viszont alaposan meg volt szórva és össze is volt forgatva kenyérkockákkal. Miután jeleztük a problémát, készségesen azonna elvitték és csináltak újat, viszont ezalatt a barátom vacsorája teljesen hideg lett.
Desszerteknél többnél is fel volt tüntetve, hogy gluténmentes. Az előbbiből okulva, azért rákérdeztünk. Kiderült, hogy hiába írták oda, az édességek bizony búzaliszttel készülnek.
Ételallergiásoknak nem ajànlom a helyet, mert a félrevezető piktogramok miatt nagyon pórul járhat az ember.

Köszönet neki: Tímea K
Értékelés időpontja: 2016. december 15. mobiltelefonon

5* érdemel! Mindenkinek ajánlom! A kiszolgálás laza és kedves, a lányok mosolyognak, az ételek kiválóak és az adag is tökéletes, a tálalásról nem is beszélve! :)

Köszönet neki: boros t
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 26. mobiltelefonon

Harmadik alkalommal járok itt . Minden alkalommal sikerült jóllakni. Az ételek "uptodate" módon vannak tálalva. Csúcsidőben kicsit sokat kellett várni a rendelésre, de mindig rendben volt az ízvilág.

1  Köszönet neki: Marcell P

A következőt megtekintő utazók: Bistorant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bistorant? Ossza meg benyomásait!