“Ez nagyon ott volt!”
Alabárdos Étterem értékelése

Alabárdos Étterem
14. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Értékelés időpontja: 2018. január 6. mobiltelefonon

Nagyon szeretem Szegedet és az étterem ennek a nagyszerű városnak is a legszebb környékén van. Nagy élmény volt ez a családi ebéd mindenkinek, hiba nem volt.
Csak így tovább!

Köszönet neki: gyuria2016

Értékelés időpontja: 2017. november 17.

Az unokám ballagás utáni ebédje volt, itt megtartva.Nagyon finom fácán és húslevest rendeltünk már előre, Másodiknak mindenki maga választhatott Sokan halat, valamint töltött karajt, tejszínes gombás húst rendeltek. Én töltött gombafejeket rendeltem vegyes salátával. Nagyon finom volt. Desszertnek somlói galuskát kértem. Csodálatos a kiszolgálás , és nagyon finomoak voltak az ételek. Vissza fogunk máskor is térni.

Köszönet neki: Footprints728906
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 16.

Nagyon finomak az ételek, de a mi esetünkben sajnos lejáratták magukat.
A családdal 4 féle ételt rendeltünk, illetve - előre gondolva az elkészítési időre - a 4 db szuflét is jeleztük előre.
A tatárbifsztekhez sajnos csak két -- elég állott - pirítóst sikerült felszolgálni. Amikor kértem pótlást, jelezték, hogy sajnos elfogyott a kenyér. Én vártam volna, de néhány perc múlva érkezett egy újabb kosár..... sajnos innen-onnan összeszedett, elégetett kenyér, némi nylon-darabbal körítve. Szegény pincérsrácnak kénytelen voltam feltenni a kérdést, hogy ezt most komolyan gondolják-e. További 10 perc után lett normális, felszolgálható pirítós, de a szuflé állaga bánta a sok várakozást.
Valószínűleg, érdemes lett volna máshogyan kezelni a helyzetet, akkor egy jó ajánlással lehettek volna gazdagabbak. Ilyen ár- és minőségi kategóriában biztosan jobban igyekeznék megtartani a vendéget....

Köszönet neki: Orsi G
Értékelés időpontja: 2017. július 8. mobiltelefonon

Hatalmas borválaszték, finom modern és klasszikus ételek, kedves barátságos kiszolgálás, kellemes terasz.

Köszönet neki: 155gy_rgyj
Értékelés időpontja: 2017. július 6. mobiltelefonon

Régivágású, tisztelettudó, udvarias felszolgálók, ízletes ételek, harmónikus fűszerezés, széles ital-, ételválaszték, hagyományos és modern, különleges ételkínálattal.
A makói hagymakrémleves fantasztikusan finom.
Ha valaki Szegeden jár, feltétlen érdemes itt étkeznie.

Köszönet neki: Gyöngyvér G

A következőt megtekintő utazók: Alabárdos Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Alabárdos Étterem? Ossza meg benyomásait!