“elit étterem a belvárosban”
Szeged Étterem értékelése

Szeged Étterem
9. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Konyha: Magyar, Nemzetközi
Értékelés időpontja: 2018. március 23.

lazacos gnoccit kértünk, aminek számomra nagyon különleges volt a fűszerezlse, és házi limonádét, nagyon ízlett. méretes adagok, elvitelre is maardt másnap ebédhez :D a kiszolgálás is nagyon jó

1  Köszönet neki: editke677

Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

Valentin nap alkalmából hozott ide a párom, nagyon kedves volt a kiszolgálás, finom volt a kajcsi, én grillezett lazacot ettem, a párom pedig bazsalikomos mozzarellás vasalt jércemellet, mindkettő nagyon finom volt. A legjobb az volt, hogy Valentin Nap alkalmából kaptunk ajándékba egy kis finomságot, ez szerintem nagyon figyelmes, nekem nagyon jól esett!

Köszönet neki: Anna Z
Értékelés időpontja: 2018. január 3.

Háromszor fogyasztottam itt. Először pár éve menüt, arról egyetlen emlékem a sokszor használt olaj íze a paníron. Ezt nem tudta semlegesíteni a süti sem, ami az ebédhez járt. Másodszor szintén pár éve, ballagás után. Onnan a marhahúslevesre emlékszem, ami nem volt rossz, de ettem már jobbat, és ilyen híres-neves helyen jobbat vártam. Furcsa, de leveskockás beütését éreztem. Persze a főétel átlagosan jó lehetett, ha nem emlékszem rá. Harmadszor tavaly, egy céges rendezvényen volt szerencsém itt vendégnek lenni. A kiszolgálás mindig átlagon felüli. Az étterem tiszta, a tálalás ízléses, az ételek minősége miatt viszont nem adok kiváló értékelést.
Ami nem tetszett: a halászlé. Sápadt, jellegtelen, érezhetően legalább előző napon készült, vagy az alapanyag nem volt annyira friss. Szerencsére Szegeden van egy kiváló és egy egészen jó halászcsárda. A marhapörkölt olyan volt, amilyennek egy marhapörköltnek legalább lenni kell, a kacsa szintén úgy friss, hogy még jó, de másnapra már nem szívesen tenném el. A többi étel, desszert finom volt. Ami egészen egyedülállóan fantasztikus: a kenyerük! Ízletes, amelyben van anyag. Megkérdeztük, honnan származik. Helyben sütik.
Összességében ez egy jó étterem, kellemes terasszal, bő választékkal, átlagosan jó ételekkel, kifogástalan felszolgálással, isteni kenyérrel, széles nyitvatartással, de ez így működik egy jó étteremnél. A helyi mezőnyben nincs rossz helyen, de a Széchenyi tér másik oldalára szívesebben ülök be enni egy jót.

Köszönet neki: OnAir682293
Értékelés időpontja: 2017. október 18. mobiltelefonon

A Heineken csapolt megsavanyodott volt. Sajnálatos. Elismerték. De mégis ... Az étel finom: halászlé, bundázott harcsa. A kiszolgálás udvarias. Dehát a romlott sör! Szoval csak óvatosan!

Köszönet neki: Istvan P
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 7. mobiltelefonon

Nagyon szeretem ezt az éttermet.
Szeged belvárosában van.
Kedves felszolgálás, nagyon finom ételek.
Mindenkinek ajánlom.

Köszönet neki: Ambassador659223

A következőt megtekintő utazók: Szeged Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Szeged Étterem? Ossza meg benyomásait!