“Nyáron hangulatos terasz”

Szeged Étterem
9. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Konyha: Magyar, Nemzetközi
Értékelés időpontja: 2018. május 20. mobiltelefonon

Nyáron a terasz nagyon hangulatos, és jó helyen van a városon belül. Viszont úgy látom őket is elérte a munkaerőhiány, így az eddig megszokott remek minőség nem változott, csak az elkészítési idő nőtt meg brutálisan (>2óra), ami annak tükrében, hogy a mi (valóban nagyobb, kb 20fős) társaságunkon kívül alig volt más vendég (összesen tehát mondjuk 30fő) nem annyira érthető.

Köszönet neki: VodkaDiver

Értékelés időpontja: 2018. május 9.

Egyetemi évfolyamtársakkal - jogászok - történt találkozásra tudom ajánlani a vegetáriánus és a svéd asztalos ételkínálatát az étteremnek. a borozó részben" magunk lehettünk és a bemutatkozáshoz még hangosítást is biztosítottak. Fiatalos lendületes csapatuk jól szerepelt.

Köszönet neki: KarolD1046
Értékelés időpontja: 2018. április 5. mobiltelefonon

Családilag látogattunk el az étterembe. A kiszolgálás, gyors előzékeny, udvarias. Az ételek minősége és mennyisége tökéletes harmóniàban passzoltak egymáshoz.

1  Köszönet neki: tbazsi
Értékelés időpontja: 2018. március 23.

lazacos gnoccit kértünk, aminek számomra nagyon különleges volt a fűszerezlse, és házi limonádét, nagyon ízlett. méretes adagok, elvitelre is maardt másnap ebédhez :D a kiszolgálás is nagyon jó

1  Köszönet neki: editke677
Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

Valentin nap alkalmából hozott ide a párom, nagyon kedves volt a kiszolgálás, finom volt a kajcsi, én grillezett lazacot ettem, a párom pedig bazsalikomos mozzarellás vasalt jércemellet, mindkettő nagyon finom volt. A legjobb az volt, hogy Valentin Nap alkalmából kaptunk ajándékba egy kis finomságot, ez szerintem nagyon figyelmes, nekem nagyon jól esett!

Köszönet neki: Anna Z

A következőt megtekintő utazók: Szeged Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Szeged Étterem? Ossza meg benyomásait!