Értékelés időpontja: 2018. június 14.

Nemrég tartottuk itt az esküvőnket és nagyon boldogok vagyunk hogy ezt a helyszínt választottuk. Szép rendezvényterem, terasz szinte a folyóparton, felszolgált ételek finomak, a szobák tiszták és gyönyörű a kilátás, reggelinél széles a választék. A személyzet egyszerűen tökéletes, egytől-egyig a szálloda büszkeségei lehetnének, odafigyelnek a vendégre, kedvesek, udvariasak, segítőkészek. Mindenféle szempontból csak ajánlani tudom ezt a szállodát.

Köszönet neki: 383hank_t
GM_Novotel_Szeged, a Novotel Szeged alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. június 30.

Kedves Tamas H,

Nagy örömünkre szolgált, hogy szállodánkat választották esküvőjük helyszínéül, és hozzájárulhattunk életük egyik legfontosabb napjának sikeréhez.
Köszönjük a pozitív visszajelzést, természetesen továbbítom a szállodai csapatnak.
További sok boldogságot kívánunk Önöknek!

Tisztelettel:

igazgató

Értékelés időpontja: 2018. június 11.

A szálloda néhány percre található Szeged sétáló utcájától . A szoba nagy, az ágy kényelmes, remek kilátás a Tiszára. A fürdő elég kicsi. Az egész Hotelt tisztaság jellemzi. A reggeli bőséges, finom ! Ha legközelebb Szegeden járunk biztos a Novotelt választjuk !

Köszönet neki: zsoltj781

Tisztelt zsoltj781,

Örömmel olvastam, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal és a páratlan kilátással.
Szeretettel várjuk vissza Önöket legközelebbi szegedi látogatásuk alkalmával is!

igazgató

Értékelés időpontja: 2018. június 4.

remek szervíz, de 11-ig gazdag büféreggeli, sauna és jacuzzi, freindly staff. ajánlom mindenkinek ezt a hotelt. a panorama kivaló.
A szobák felszereltsége minden igényt kielégít. van vízmelegítő és ásványvíz bekészítés is. Szerettünk volna kérékpárt bérelni , de ez vasárnap teljességgel lehetetlen Szegeden és a szállodának nincs kerékpárja. A szálloda kíváló konferencis és rendezvényhelyszín, de hétvégi kiruccanásokhoz is nagyon kényelmes.
Szóval mindenkinek ajánlom

Szobatipp: felsőbb emeletekről festői panorámában lehet gyönyörködni
  • Utazás típusa: Egyedül utazott
Köszönet neki: IstvanK70

Tisztelt Istvan K,

Köszönjük dícsérő szavait, természetesen továbbítom kollégáimnak.
Nagyon örülök, hogy szolgáltatásainkkal elégedett volt és bízom benne, hogy ajánlása révén mások is hasolóan kellemes élményekkel gazdagodnak szállodánkban.

Tisztelettel:

igazgató

Értékelés időpontja: 2018. május 21.

...mégpedig azért vagyok elfogult, mert nem tudok elvonatkoztatni, hogy mennyire csípem Szegedet! Semmi rokoni szál nem fűz ide (tudtommal), nem jártam ide iskolába, nem vagyok piros paprika-rajongó, és mégis!
Több helyen megszálltam már, de a Novotel marad a kedvencem. Magas-emeleti szobát ajánlok, a város felé esőt. ...de igazából mindegy. Annyira egyik szálloda sem jó, hogy a szobában üljön az ember! :D A szobák amúgy meglepően tágasak még akkor is, ha az erkélyt nem számoljuk! A 'dizájn' Novotel-es. Natúr fa, visszafogott szín- és anyaghasználat. Természetes, otthonos - nekem bejön, bár láttam több Novotel-t, ahol ugyanebből a készletből jóval látványosabbat hoztak ki...
A szoba tágassága bizonyára részben a mosdó szűkösségének köszönhető. Baj a fürdőszobai pakolóhely hiánya, és visszatérő vesszőparipám a műanyagból fröccsöntött mosdókagyló! ...az itteni legalább sosem volt fehér, így legalább elszíneződve nincs!
A reggeli jó, bár nem állítom, hogy sokban eltér az itthon, általam megtapasztalt átlagtól. De mégis jobb és ötletesebb az átlagtól. Akár 3-4 napon át is lehet variálni a dolgokat, hogy új reggeli legyen a tányéron. Nekem egy pirító jól jött volna, de bevallom nem kértem. Nem lennék meglepve, hogy ha kértem volna és kisvártatva lett is volna, hiszen a személyzet oldaláról csak is jószándékot, kedves odafigyelést tapasztaltam. Köszönöm nekik, és még biztosan jövök! ;)

Szobatipp: Magas emelet, városra néző.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. május
  • Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
Köszönet neki: adakov
GM_Novotel_Szeged, a Novotel Szeged alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. június 2.

Kedves adakov,

Köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét.
Örömmel olvastam, hogy Szegeden a Novotelt választja. Kollégáim mindent megtesznek azért, hogy vendégeink maximálisan jól érezzék magukat szállodánban, és természetesen kenyérpirítóval is szolgálhatunk.
Reméljük hamarosan ismét vendégünk lesz.

Igazgató

Értékelés időpontja: 2018. március 17.

A szálloda Szeged belvárosában van, könnyen megközelíthető, közvetlenül a Tisza part mellett áll, minden látnivalóhoz közel. Visszatérőként csak is ajánlani tudjuk mindenkinek. Téli látogatásunk alkalmával is azt tapasztaltuk, hogy a szálloda minden része tökéletesen tiszta, mindezt a személyzet a vendégek számára teljesen észrevétlenül oldja meg. A szobák tágasak, jól felszereltek, csendesek. Az ágyak nagyon kényelmesek. A Tiszára néző szobát mindenkinek ajánljuk, megéri! A személyzet mosolygos, udvarias, minden alkalommal segítőkész. A reggeli választéka széles, kiadós. Biztosan visszatérünk!

Szobatipp: Érdemes Tiszára néző szobát választani!
Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: TarlosG
GM_Novotel_Szeged, a Novotel Szeged alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 22.

Tisztelt TarlosG!

Köszönjük, hogy időt szánt arra, hogy tapasztalatait megossza velünk.
Nagy örömmel olvastam dícsérő szavait szállodánkra vonatkozóan, mindenképpen megosztom kollégáimmal.
Bízom benne, hogy hamarosan ismét vendégeink között köszönthetjük.