“Talàlkozàs előtti ebèd”
Fehertoi Halaszcsarda értékelése

Fehertoi Halaszcsarda
11. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Értékelés időpontja: 2018. június 6. mobiltelefonon

Szegedre mentünk egy talàlkozòra ès gondoltuk előtte megebèdelünk. Jòl döntöttünk. Minden nsgyon finom volt, habàr azt gondoltam èletem legjobb halàszlevèt fogom enni. Ez az èlmèny messze elmaradt, de nem maradtam èhen ès nem letörten, vagy csalòdottan tàvoztam.

Köszönet neki: FutballBar

Értékelés időpontja: 2018. május 19.

A nevéből adódó milliő, hamisítatlan csárdahangulat. Hétköznap ellenére elég sok vendég, de a személyzet állta a sarat. Minden fogás, még a limonádé is retró "felfogásban" készült. A halászlé ízletes, kellően sűrű, azonban a pontyfilé mellé, más haldarabok is kerültek. A főfogás rendben volt, süllő és nudli. Sajnos óriás adag ez is. Összességében azt kapja az ember, amiért egy csárdába megy...

Köszönet neki: janosm389
Értékelés időpontja: 2018. február 16.

Pénteken gyors ebédre estem be, természetesen halászlét kértem. A kiszolgálás barátságos és nagyon gyors volt. A pontyhalászlé kis kondérban érkezett, külön tányért hoztak hozzá, amit háromszor is megtöltött a leves. Számomra tökéletes, kellemesen sűrű, elegendő filézett haldarabbal. Sőt, egy kis belsőséget is "belecsempésztek", mivel egy 20 dkg-os külön adag sok lett volna egyedül nekem pluszban. Mindezt külön kérés nélkül. Nagy piros pont érte! Ráadásul a kenyér is finom volt,
Ha arra járok, legközelebb sem kerülöm el.

Köszönet neki: tlona
Értékelés időpontja: 2018. január 27.

Nagyobb forgalom esetén talán van esély hogy jobb hallevet ehet az ember más esetben ezerszer újramelegített keményre főtt hal, olajban tocsogó párizsi bundás ízetlen afrikai harcsa és hasonló finomságok várják.
A rosszullét garantált..

Köszönet neki: 23padre
Értékelés időpontja: 2017. november 11.

Szüleim régi kedvence, azt mondják itt a legjobb a halászlé, bár megesik hogy szálkás a filézett halászlé. Én többnyire mást rendelek mint ahogy most is. A kemencés csülök sótlan, íztelen volt. Nem jött be. A pincér kicsit mogorva, az árak pedig magasak. Sokkal jobb éttermeket is ismerek olcsóbbért. Ha nem halat akar enni az ember akkor tud találni jobbat is.

Köszönet neki: Mizmo22

A következőt megtekintő utazók: Fehertoi Halaszcsarda ugyancsak megtekintették

Szeged, Csongrád megye

Járt már itt: Fehertoi Halaszcsarda? Ossza meg benyomásait!