“♡!”

Margareta Pizza
63. helyezett 172 Éttermek közül Szegeden
Konyha: Pizza
Értékelés időpontja: 2018. március 17. mobiltelefonon

Isteni pizza, igazi olaszos hangulat, széles választék, elérhető árak. Mit nem említettem ami egy tökéletes pizza-élményhez kell? :)
Örök kedvenc

1  Köszönet neki: LizaH334

Értékelés időpontja: 2017. október 3. mobiltelefonon

Végre isteni pizzát ettem! Köszönöm! Nagyon kedvesek és gyorsak voltak, a pizza kiváló! Mindenkinek ajánlom!

1  Köszönet neki: vargapeter13
Értékelés időpontja: 2017. június 24. mobiltelefonon

Szeged egyik legjobb pizzázója. Házhozszállítás is van, Így otthon is élvezheted. Csak ajánlani tudom

A látogatás dátuma: 2017. június
1  Köszönet neki: SoltH1
Értékelés időpontja: 2017. június 24. mobiltelefonon

Kicsi, de barátságos étterem, igazi olaszos pizzákkal és mérsékelt árakkal. Nagyon jót ettünk itt, vissza fogunk még jönni.

A látogatás dátuma: 2017. június
1  Köszönet neki: RegsF1
Értékelés időpontja: 2016. november 19. mobiltelefonon

Az étterem kicsi, a pizza isteni, nem bántuk meg, hogy őket választottuk. Ha ismét erre járunk, biztos itt fogunk enni.

A látogatás dátuma: 2016. november
1  Köszönet neki: Zita B

A következőt megtekintő utazók: Margareta Pizza ugyancsak megtekintették

Szeged, Csongrád megye
Szeged, Csongrád megye

Járt már itt: Margareta Pizza? Ossza meg benyomásait!