“Évforduló”

Oldies Restaurant
9. helyezett 134 Éttermek közül Szegeden
Konyha: Olasz, Nemzetközi
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 31. mobiltelefonon

Évfordulós vacsorát tartottunk, nagyon kedves és profi a személyzet, a konyha hibátlan. Olyan, mintha a John Bull lenne felturbózva, de egyszerre visszafogottabb is, tökéletes. Bár gyanítom a konyha közös:)

1  Köszönet neki: Littny

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 15. mobiltelefonon

Egy családi ebédre voltunk hivatalosak a párommal . Mikor megérkeztünk szinte telt ház volt ! Ennek ellenére kellemesen csalódtunk mivel a felszolgálás és a konyha gyorsasága feledtette velünk a kételyt hogy biztos sokat kell majd várnunk ! Szerencsére ez nem így történt és időben megkaptuk az ételeket hozzá tenném nagyon ízletesek voltak :) a családi ebéd jól sikerült mindenki jól lakott és elégedetten távoztunk az étteremből :) köszönjük az Oldist teljes személyzetének a remek ebédet ! Máskor is szivesen vissza térünk !!! :)

1  Köszönet neki: Szegedi G
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 9. mobiltelefonon

Születésnap alkalmából lettünk az Oldies étterembe meghíva és kitűnően éreztük magunkat!Nagyon figyelmes kiszolgálásban volt részünk és az ételek isteni finomak voltak!Azota is többször meglatogattuk ezt az éttermet mert nagyon ízletes és választékos ételek vannak,nagyon jó a hely hangulata és rendkívül egyedi !Meleg szívvel tudom mindenkinek ajánlani!

1  Köszönet neki: Ágnes S
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 3. mobiltelefonon

Pár napja szabadtéri előadás előtt a John bull étteremben szerettünk volna vacsorázni. Mivel nem foglaltunk asztalt nem tudtunk vacsorázni. Egy felszolgáló ajánlotta az oldies éttermet majd hozzá is tette, hogy egy cég a kettő hely. Ezért nagy bizalommal foglaltunk helyet az Oldiesben. Nem is csalódtunk a kiszolgálás felettébb remek volt az ételek isteni finomak. Mindenkinek csak ajánlani tudom az Oldies éttermet. :)

1  Köszönet neki: Timea M
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 3. mobiltelefonon

A barátnőm ajánlotta ezt a helyet, hogy érdemes kipróbálni. Teljesen igaza volt. Nagyon jó volt a kiszolgálás, mindennel meg voltunk elégedve, pedig sok helyen jártunk már és van viszonyítási alapunk. Szüleim kifejezetten igényesek a minőségre és a színvonalra és itt mindkettőt megtalálták. Engem a finon ételek és a hely hangulata, stílusa fogott meg. Mindenképp visszajárunk majd!

1  Köszönet neki: Lili A

A következőt megtekintő utazók: Oldies Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Oldies Restaurant? Ossza meg benyomásait!