“Jó, de lassú”

Oldies Restaurant
8. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Konyha: Olasz, Nemzetközi
Értékelés időpontja: 2018. október 21. mobiltelefonon

Fincsi kaják, szuper beltér, de meglehetősen lassú kiszolgálás. Pedig mi voltunk az egyetlen vendégek akkor.

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: FarAway705599

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 9. mobiltelefonon

Egészen ritka, hogy ma Magyarországon ennyire megbecsüljék a vendégeket a felszolgálók is.
Ezen a helyen valóban vendég lehettem.
Az ízek kivállóak, az ételek alapanyaga friss és a találas is egyedi.
Ajánlom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: TiborT1967
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 28.

A szabadtéri játékok idején teltházas város és teltházas éttermek. Ennek ellenére rendkívül barátságos, figyelmes személyzet. Az ételek nagyon finomak voltak és nagyon tetszett az ételekhez válaszott egyedi tálalás, csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: DallosG1
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 16. mobiltelefonon

Ár-érték arányban kiváló étterem, finom ízek és nagy adag ételek. A kiszolgálás is rendkívül figyelmes.

Köszönet neki: Voyage681800
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 6.

Könnyű finom ételek,előzékeny személyzet,hangulatos környezet,és mindez bent a város szivében,Szegeden.

Köszönet neki: idealgarden2

A következőt megtekintő utazók: Oldies Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Oldies Restaurant? Ossza meg benyomásait!