“Kézműves hamburger isteni házi mártogatóssal”
Oldies Restaurant értékelése

Oldies Restaurant
8. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Konyha: Olasz, Nemzetközi
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Kézműves hamburgert kóstoltuk ami igazán finom volt, de amit kiemelnék az a házi mártogatós hozzá.
Mi már tudjuk milyen finom, kóstolja bele Te is! :)

Köszönet neki: Destination687372

Értékelés időpontja: 2018. október 21. mobiltelefonon

Fincsi kaják, szuper beltér, de meglehetősen lassú kiszolgálás. Pedig mi voltunk az egyetlen vendégek akkor.

Köszönet neki: FarAway705599
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 9. mobiltelefonon

Egészen ritka, hogy ma Magyarországon ennyire megbecsüljék a vendégeket a felszolgálók is.
Ezen a helyen valóban vendég lehettem.
Az ízek kivállóak, az ételek alapanyaga friss és a találas is egyedi.
Ajánlom mindenkinek!

Köszönet neki: TiborT1967
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 28.

A szabadtéri játékok idején teltházas város és teltházas éttermek. Ennek ellenére rendkívül barátságos, figyelmes személyzet. Az ételek nagyon finomak voltak és nagyon tetszett az ételekhez válaszott egyedi tálalás, csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: DallosG1
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 16. mobiltelefonon

Ár-érték arányban kiváló étterem, finom ízek és nagy adag ételek. A kiszolgálás is rendkívül figyelmes.

Köszönet neki: Voyage681800

A következőt megtekintő utazók: Oldies Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Oldies Restaurant? Ossza meg benyomásait!