“Vacsora egy főre”

16. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Konyha: Indiai
Milyen alkalomra? Romantikus
Értékelés időpontja: 2018. június 17. mobiltelefonon

Vegetáriánus helyet kerestem Szegeden es erre esett a választásom mert az indiai konyha tul tud lepni a rántott gomba/karfiolon mint max vega kaja. Nem is kellett csalódnom tobb mint 10 fele vega fo ételből tudtam választani. Az etel finom volt es gyorsan szervíroztak. A pincér es a személyzet kedves es segítőkész. Az arak átlagosak. Ajánlom!

Köszönet neki: PeterS13316

Értékelés időpontja: 2018. május 25. mobiltelefonon

Már belépéskor nagyon kellemes érzésem volt,figyelmes alkalmazottak fogadtak. Miután körbenéztem jött a következő meglepetés: a belső tér pazar, az egyik legkiválóbb ízléssel berendezett étterem szerintem. A felszolgálás ugyan olyan fesztelen, mint maga a hely. Az ételek pedig zseniálisak, fantasztikusak.... és helyetesítsd be az összes rokon értelmű jelzőt ide. Remek alapanyagok, tökéletesen elkészített fogások. A tányérokon lévő elemek külön-külön is megállják a helyüket, és együtt is tökéletesen működnek. �

1  Köszönet neki: EmeseZ5
Értékelés időpontja: 2018. március 17. mobiltelefonon

Nagyon jó, csípős, fűszeres indiai ételek, nagy adagokat adnak, egyszerűen a kedvenc indiai éttermem!

Köszönet neki: nonoreen
Értékelés időpontja: 2017. november 15.

Vacsoránkat költöttük az étteremben, sok finomságot ettünk és jóllakottan távoztunk annak biztos tudatában, hogy még látjuk egy mást! Aki a húsleves-csirkepörkölt-rántotthús háromszögből ki kíván lépni jó helyen jár!
Kedves kiszolgálás, frissen és aránylag gyorsan készülő hiteles fogások, szóval ahogy kell...
Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: Szpiridon
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 17.

A belvároshoz közeli részen, a Mars térnél található meg. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek finomak. Szinte minden este van HASTÁNCOS fellépő műsor.

Köszönet neki: drTigriscica

A következőt megtekintő utazók: Taj Mahal ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Taj Mahal? Ossza meg benyomásait!