“Legjobb hamburger ”

Kapca Kávézó - Bisztró
6. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 11. mobiltelefonon

Minőségi hús, házi zsömle, friss zöldségek, na meg a tökéletes krumpli. Egyszerűen lenyűgöző minden, csak ajánlani tudom!

2  Köszönet neki: SarahK7054

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 4. mobiltelefonon

Kipróbáltuk a helyet, mert az ismerősöm jó emlékeket őrzött róla.
Előre meghatározott Hamburgek vannak amelyek összetevőin semmilyen módon nem lehet változtatni. A cheddart szerettem volna kicserélni füstöltre, azt mondták ilyet nem lehet... Legszívesebben itt felálltam volna, elvégre ha fizetek valamiért, ennyi rugalmasságot elvárnék.
Azt sem kérdezték meg mennyire átsütve szeretném a húspogácsát. Maga a hamburger nem ízlett, a hús fűszerezése és a szószok nem nyerték el a tetszésem, kis bödönben jött a sült krumpli az finom volt, kár hogy pár szem sült krumpli alatt az a coleslaw rejtőzött, ezzel is csökkentve a krumpli mennyiségét.
Külön kiemelném, hogy a tulajdonos/főpincér szúrós szemmel nézett minket végig a lépcsőről.

Összességében az étvágyunkat csillapította, de nem valószínű, hogy újra betévedünk.

Köszönet neki: Krisiur
Értékelés időpontja: 2018. július 20.

Érdekes tálalás,különleges hamburgerek! Hangulatos hely! :) A kiszolgálás néha akadozik,de nem zavaró a várakozás mennyisége! :)

Köszönet neki: Ywette31
Értékelés időpontja: 2018. április 22.

Az ételekkel semmi gond nem volt, de az oda vezető úttal annál inkább:
kisgyerekekkel voltunk, 2 család, és nem volt tele a hely, azonban a kiszolgálás tragikus volt. 10 percig vártunk, majd mikor szóltunk, úgy néztek ránk, mintha zavarnánk. Az ételek átlagosak, az akkor zajló streetfood fesztiválon fele ennyiért ehettünk volna legalább ilyen finomakat - de ezt csak utólag tudtuk meg sajnos.

Köszönet neki: csergoffy
Értékelés időpontja: 2018. március 24.

eszméletlen finom és választékos a kínálat, a kiszolgálás is szuper, mindenki nagyon segítőkész volt

Köszönet neki: sandorszabovics

A következőt megtekintő utazók: Kapca Kávézó - Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kapca Kávézó - Bisztró? Ossza meg benyomásait!