“Maximális odafigyelés”

Classic Grill szerb étterem és Pince
26. helyezett 156 Éttermek közül Szegeden
Leírás: A tűz, a vendégszeretet és a legfinomabb borok. Szenvedély, parázs, a fűszerek illata. Grill ételek, családias hangulat, barátságos kiszolgálás. Szeretettel üdvözöljük a délvidék egyedülálló Parázskonyhájában! Kopilovic Dezső és Erzsi tulajdonosok
Értékelés időpontja: 2018. október 3.

Érettségi találkozónkat tartottuk itt. Nagyon kellemes hely volt a különtermünk. Egy kiszolgáló csak velünk foglalkozott nagy türelemmel és kedvességgel. Az ételek finomak az árak elfogadhatóak!

1  Köszönet neki: sandor07

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 29. mobiltelefonon

Salátát kértem, egy ecettel megborított már romlásnak indult zöldségtálat kaptam. Amikor a felszolgálónál jeleztem ezt a problémát azt mondta rajta volt az étlapon,ha nem szeretem az ecetet miért kértem ezt. Lelövöm a poént: nem volt rajta az étlapon,hogy ecetes a sali de végül én voltam a hülye és az aki csalódottan távozott. A kiszolgálás minősíthetetlensége miatt messziről elkerülöm, akik erre igényesek azok kövessék a példám.

Köszönet neki: GlobeTrotting819909
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 27. mobiltelefonon

Kedves, segítőkész kiszolgálás, finom ételek. A hangulatos terasz rész a nyári hőségben felüdülés volt.

Köszönet neki: Meander434052
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 20. mobiltelefonon

A Trip Advisor adta az ötletet. Hangulatos árnyas terasz, kényelmes fotelek.
Francia hagymaleves - fenséges.
Csevap - ahogy mi csináljuk (és szeretjük).
Macedon báránysült roston - a hús omlós, bár lehetne ízesebb, a grillezett zöldségek közül hiányoltam a hagymát.
A kiszolgálás gyors, figyelmes.
*****

2  Köszönet neki: kom_romiz2016
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 19.

Gyors, figyelmes kiszolgálás, finom szerb ételek. Nagyon kellemes a terasz, az ételek mennyisége kiadós.

2  Köszönet neki: JuditM299

A következőt megtekintő utazók: Classic Grill szerb étterem és Pince ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Classic Grill szerb étterem és Pince? Ossza meg benyomásait!