Oreg Szolo(Székesfehérvár)
Budai Vendeghaz Panzio(Székesfehérvár)
Belvaros Vendeghaz(Székesfehérvár)
Booking.com
Megtekintés
Értékelés időpontja: 2016. február 24.

minden rendben a jó öreg vadászkürrtel. Az elvárásoknak teljesen megfelelt, már nem egyszer voltunk, és még valószínűleg jövünk is. Fehérvár egyik legjobb környékén van. Már tudjuk mi hol van a városban, így az elhelyezkedése tökéletes nekünk. Mikró és hűtő is van. Tiszta, rendezett.

• Ott-tartózkodás: 2015. december, utazás jellege: üzleti
2  Köszönet neki: JejeZsani
Az értékelés eredetileg angol nyelven íródott. Eredeti megtekintése
Értékelés időpontja: 2013. december 5.

A barátom és én 3 éjszakát töltöttünk itt el nemrég. Nagyon tetszett nekünk a mikróval és hűtővel felszerelt kis konyha, főleg, mert a magyar hotelek általában nem rendelkeznek tea- és kávékészítési eszközökkel a szobákban.
A hotel az öreg városrész boltjaitól, bevásárlóközpontjától, sok éttermétől és kávézójától nagyjából 15 percnyi sétányira, egyenesen az út végén, két gyalogátkelőnyire található. Néhány múzeum és a gyönyörű mennyezetfestéssel rendelkező Szent István Katedrális (csak zárt üvegajtón keresztül láttuk) sincs messze. A közeli, igen forgalmas út ellenére a hotel nagyon csendes.
Nagyon tetszett, hogy a hotellel szemben van parkolási lehetőség (és a hotel mögötti udvaron is, de mi ezt nem használtuk) és ingyen internetkapcsolat is; valamint Windows XP-vel felszerelt számítógép is a vendégek rendelkezésére állt a recepción. A közelben van egy Coop is. A más által az értékelésben említett angol TV-csatornát viszont nem találtam meg.
A reggeli során főtt ételek és egy automatából meleg italok is elérhetőek voltak - utóbbiak nem is voltak olyan forróak. A hálószobánk kellemes és meleg volt még úgy is, hogy kint 1 és 6 fok között változott a hőmérséklet. A személyzet nagyon kedves és barátságos, és jól beszél angolul.

Köszönet neki: nickycymru
A leírtak a TripAdvisor egy tagjának szubjektív értékelését tükrözik, nem a TripAdvisor LLC. értékelését.Az értékelés eredetileg angol nyelven íródott ekkor: www.tripadvisor.com. Eredeti megtekintése

• Ott-tartózkodás: 2018. június, utazás jellege: baráti
Értékelés időpontja: 2017. július 28. mobiltelefonon