“Hirtelen ötlet”
Kiskulacs értékelése

Kiskulacs
Leírás: A Kiskulacs Vendéglő 1999-ben nyitotta meg kapuit Székesfehérvár központjában, a városon áthaladó 7-es út mentén, a Budai úton. A vendéglő stílusát a régi polgári hagyományok határozzák meg. A környezet, a berendezés és a kitűnő konyha, Krúdy korának hangulatát idézi.
Értékelés időpontja: 2018. február 19.

Baráti társasággal voltunk, és egyikünk ismerte ezt a helyet. Kívülről egyáltalán nem tűnik ennyire elegánsnak, kellemesen csalódtam. A késői időpont ellenére szívélyesen fogadtak minket. A kiszolgálás jó volt, akárcsak az ételek. Amit a csülökkel műveltek, az zseniális, csak így tovább! Azért csak 4/5, mert a korsó sör 4 dl.

1  Köszönet neki: Meddiks

Értékelés időpontja: 2018. január 19. mobiltelefonon

Nagy parkoló. Étlap jól olvasható elegáns, többnyelvű. Belső tér vissza szép napot harmonikus. Étel kifogástalan finom. Pincérek udvariasak. Magyaros ételek és nemzetközi ételek vannak az étlapon.

1  Köszönet neki: János P
Értékelés időpontja: 2018. január 11. mobiltelefonon

Családias hangulat , otthoni ízek , hibátlan kiszolgálás!
Nagyon tetszett hogy lesik minden kivánságunkat!

1  Köszönet neki: Passenger748849
Értékelés időpontja: 2017. december 5.

Az étterem környezete rendezett, szépen berendezett, bővítették a befogadó képességet egy sátoros kiegészítéssel.Ezért érthetetlen hogy nem rendelkeznek megfelelő számu étkészlettel, még nem találkoztam olyan étteremmel,mint itt, ahol a desszertet eldobható műanyag pohárban szolgálták volna fel. Nem volt telt ház! Az ételek minősége nagyon gyenge, a félig sült mirelit hús nem hagyott kellemes emléket! A rendelésnél félszáraz vörösbort rendeltünk, nem jelezték hogy nincs, ami nem lett volna baj ha közlik, választottunk volna mást. De az a közlés egy étteremben hogy arra ugyan hiába várnak, mert csak édes bor van, nem elfogadható. Fentiek miatt lakodalomra ,rendezvényre nem ajánlom, mert ezek szerint nagyobb csoportok vendéglátására a hely nem alkalmas!

1  Köszönet neki: Gira60
Értékelés időpontja: 2017. május 12. mobiltelefonon

Szép, tiszta, kedves kiszolgálás, finom vacsora. Az All Inclusive menü ötlet kiváló, minden nagyon finom volt.

A látogatás dátuma: 2017. május
1  Köszönet neki: eszterb2013

A következőt megtekintő utazók: Kiskulacs ugyancsak megtekintették

Székesfehérvár, Fejér megye

Járt már itt: Kiskulacs? Ossza meg benyomásait!