“Hirtelen ötlet”
Kiskulacs értékelése

Kiskulacs
Leírás: A Kiskulacs Vendéglő 1999-ben nyitotta meg kapuit Székesfehérvár központjában, a városon áthaladó 7-es út mentén, a Budai úton. A vendéglő stílusát a régi polgári hagyományok határozzák meg. A környezet, a berendezés és a kitűnő konyha, Krúdy korának hangulatát idézi.
Értékelés időpontja: 2018. február 19.

Baráti társasággal voltunk, és egyikünk ismerte ezt a helyet. Kívülről egyáltalán nem tűnik ennyire elegánsnak, kellemesen csalódtam. A késői időpont ellenére szívélyesen fogadtak minket. A kiszolgálás jó volt, akárcsak az ételek. Amit a csülökkel műveltek, az zseniális, csak így tovább! Azért csak 4/5, mert a korsó sör 4 dl.

Köszönet neki: Meddiks

Értékelés időpontja: 2018. január 19. mobiltelefonon

Nagy parkoló. Étlap jól olvasható elegáns, többnyelvű. Belső tér vissza szép napot harmonikus. Étel kifogástalan finom. Pincérek udvariasak. Magyaros ételek és nemzetközi ételek vannak az étlapon.

Köszönet neki: János P
Értékelés időpontja: 2018. január 11. mobiltelefonon

Családias hangulat , otthoni ízek , hibátlan kiszolgálás!
Nagyon tetszett hogy lesik minden kivánságunkat!

Köszönet neki: Zsolt Á
Értékelés időpontja: 2017. december 5.

Az étterem környezete rendezett, szépen berendezett, bővítették a befogadó képességet egy sátoros kiegészítéssel.Ezért érthetetlen hogy nem rendelkeznek megfelelő számu étkészlettel, még nem találkoztam olyan étteremmel,mint itt, ahol a desszertet eldobható műanyag pohárban szolgálták volna fel. Nem volt telt ház! Az ételek minősége nagyon gyenge, a félig sült mirelit hús nem hagyott kellemes emléket! A rendelésnél félszáraz vörösbort rendeltünk, nem jelezték hogy nincs, ami nem lett volna baj ha közlik, választottunk volna mást. De az a közlés egy étteremben hogy arra ugyan hiába várnak, mert csak édes bor van, nem elfogadható. Fentiek miatt lakodalomra ,rendezvényre nem ajánlom, mert ezek szerint nagyobb csoportok vendéglátására a hely nem alkalmas!

Köszönet neki: Gira60
Értékelés időpontja: 2017. május 12. mobiltelefonon

Szép, tiszta, kedves kiszolgálás, finom vacsora. Az All Inclusive menü ötlet kiváló, minden nagyon finom volt.

Köszönet neki: Eszter B

A következőt megtekintő utazók: Kiskulacs ugyancsak megtekintették

Székesfehérvár, Fejér megye

Járt már itt: Kiskulacs? Ossza meg benyomásait!