“Finom vacsora!!!!!”
Szarcsa Csarda es Fogado értékelése

Szarcsa Csarda es Fogado
Konyha: Magyar, Grill
Milyen alkalomra? Gyermekbarát
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Svédasztal, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Febr.20án voltunk ujra az étteremben..Nyár óta nemváltozott a szinvonal!!!!!!Most másik szállodában laktunk de vacsorázni átmentünk a SZárcsába!!!!!Kedd este volt az étterem TÖMVE!!!!!!! Szerencsére kaptunk asztalt,a pincérek nagyon kedvesek!!!!A vacsora kiváló volt!!!!!Még visszafogunk térni!!!!!Már sok hotelben jártunk de ilyen super étteremmel nemigen találkoztunk!!!!!!Köszönet érte!!!!!Sok sikert a további munkájukhozstb......

Köszönet neki: saci1952

Értékelés időpontja: 2018. február 22.

Étterem hangulata sötét félhomályos,világítással kimondottan spóroltak pedig este volt.
Kabátomnak gyárilag nincs akasztója kérésemre se tudtak biztosítani fogast.Ételek minősége kifogásolható volt.Sertés szűzérmét félig véresen készítették el. (Nem bélszínt kértünk ! ) Borjú bécsihez felszolgált saláta nem volt leöntve semmivel,de az asztalon se volt található saláta öntet. Desszertnél ügyelni kellene arra hogy a palacsintába kerülő meggy ne tartalmazzon magot.(Fogorvosi számlát ellehet küldeni ? ).
Minőség nincs arányba az árakkal !

Köszönet neki: Oszkár Péterné F
Értékelés időpontja: 2018. január 28. mobiltelefonon

Mindig jo beugrani a csaladdal egy ebedre! Finom etelek, jo italok es jedves emberek! Erdemes csak ugy is bemenni!

1  Köszönet neki: norbert k
Értékelés időpontja: 2018. január 10. mobiltelefonon

Átutazóban voltunk,az utcáról nehezen észrevehető az étterem. (csak a GPS jelezte,hogy megérkezett)
Személyzet rendkívül kedves és udvarias,ezzel semmi probléma nem volt. Sokat kellet várni az ételre,pedig kora délutáni órákban érkeztünk és csak 2-3 asztalnál volt vendég.
Én egy kacsát rendeltem,ami iszonyatosan száraz volt és nem volt egy hatalmas adag.

Köszönet neki: AngiGerencser
Értékelés időpontja: 2017. december 22.

A szállás szép tiszta.. Az étterem kiváló!!!!!! mindenkinek ajánlom!!!! Kedves személyzet. A wellness is jó volt csak lehetne nagyobb..Még visszatérünk!!!!

1  Köszönet neki: saci1952

A következőt megtekintő utazók: Szarcsa Csarda es Fogado ugyancsak megtekintették

Székesfehérvár, Fejér megye

Járt már itt: Szarcsa Csarda es Fogado? Ossza meg benyomásait!