“Régen jobb volt”

Restaurant Kiskakas
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Értékelés időpontja: 2018. március 17. mobiltelefonon

10 éves kihagyás után látogattam el ide. Emlékeim szerint finom, bőséges ételek, jó kiszolgálás remek menü volt jellemző.
Most kimondottan Gundel palacsinta kedvéért tértünk be: a kiszolgálás kedves, de az ézel csalódás. A töltelék hideg, az öntet vizes volt.

Köszönet neki: NorbertV253

Értékelés időpontja: 2018. január 18.

Nagyon jó ár-érték arányú étterem. A fogások finomak, a felszolgálók itt a legprofibbak az egész városban. Sajnos ebédidőben alig lehet helyet találni.

Köszönet neki: szekesfehervar
Értékelés időpontja: 2017. november 6. mobiltelefonon

Nagyon finom, házias ízeket készítenek, korrekt áron. Kedves kiszolgálás, kellemes helyszín. Családi összejövetelekre is ideális, az emeleten teljesen külön lehet étkezni.

A látogatás dátuma: 2017. február
1  Köszönet neki: 428mariannf
Értékelés időpontja: 2017. október 31. mobiltelefonon

Ritka fehervari latogatasaim soran szerencsem volt megkostolni a belszin Rossini modra koltemenyt.
Zsenialis!
5/5

1  Köszönet neki: 756zsuzsas
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 21.

Olyan történt velünk, mint a mesében... Nem igazán ízlett a szűzpecsenyének mondott hús, és mivel az arcomra volt írva a véleményem, a pincérnő addig erősködött, míg elmondtam a problémámat ,/hogy rágós, és szerintem inkább combból van/. Hiába szabadkoztam, süttetett egy igazán kiváló., forró szűzpecsenye darabot, grátisz.

1  Köszönet neki: gabrielzs

A következőt megtekintő utazók: Restaurant Kiskakas ugyancsak megtekintették

Székesfehérvár, Fejér megye

Járt már itt: Restaurant Kiskakas? Ossza meg benyomásait!