“Egy jó mexikói Fehérváron”
Dos Puertas értékelése

Dos Puertas
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Már többször jártunk a Dos Puertasba. Az ételek nagyon finomak, a pincérek pedig mindig igyekeznek a kedvünkben járni és minden kívánságunknak eleget tenni. Minden idelátogatónak ajánlom a Margarita koktéljukat (Brutál jó), és a tequila választékuk is figyelemre méltó ;).

Köszönet neki: Sherpa713522

Értékelés időpontja: 2018. február 11.

A felszolgált étel nagyon finom volt és a tálalás is rendben volt. A felszolgálás minőségével volt probléma.Nagyon körülményesek voltak.Előre foglaltunk asztalt, de fele személyre foglalták le, nekünk kellett az asztalokat összehúzni. Ha nagyobb figyelmet fordítanak a kiszolgálásra, szakképzett munkaerőt alkalmaznak, akkor szuper étterem lesz. Az ételekkel kapcsolatban semmi kifogásom nem volt.

Köszönet neki: 257zsuzsan
Értékelés időpontja: 2018. február 1. mobiltelefonon

4 szer voltam, nem akartam rogton az elso alkalom utan leszurni a velemenyemet. Ami mellette szol az az etel igenyessege, izvilaga, egzotikussaga, az eredeti mexikoi italok, hangulatos berendezes, igenyes, tiszta mosdo. Ami nekem nem jott be az a pincerek nyomulasa. Bar az elejen az atlagnal joval tobbet kellett varni az italra, kesobb 6x jott oda a pincer h mit kerunk meg, ugy ereztem azert noszogatnak h egyunk mar vagy menjunk. Olyankor is italt akart hozni amikor meg felig volt az uvegem. Nekem ez az ok amiert tobbet nem megyek, a pincerek eroszakossaga. Mind a 4 alkalommal jellemzo volt, nem 1 pincerre jellemzo viselkedes, gondolom ez az uzletpolitika resze. Ahogy az is h a vendegeknek tudatva van es terjesztve van h a tulajnak mexikoban is mar vendegloje volt, igy full autentikus az etel. Nagy hangsulyt fektetnek a PR-ra, de amerikai kornyezetben gondolkodva, nem a helyiben. A tulaj felesege is minden alkalommal megjelent es szeles mosollyal udvozolt 1-1 asztalt, igy erositve a baratsagossag erzeset. Nekem sok lett volna ha a mi asztalunknal is eltolti azt az 5-10 percet. Ami meg kellemetlen volt az a hely szukossege, zajossaga, alig hallottuk egymast a nagy zsivalytol. Azok a vendegek akik nem foglaltak helyet, a bejarat melletti falnal ulnek es varjak h leulhessenek, de volt h ott kaptuk meg az etelt. A tavasz kozeledtevel az utcai asztalokkal ez oldodni fog, de a pincerek hozzaallasa nyilvan nem, marad az erzes h a penzemert vagyok ott, es ha nem fogyasztok egy vacsi-italnal tobbet akkor mar utban vagyok.

1  Köszönet neki: Sandor F
Értékelés időpontja: 2017. december 16. mobiltelefonon

A lassú kiszolgálást a tulajdonosnő bunkó beszólásai teszik még inkább feledhetetlenné - negatív értelemben.

Pénze volt helyet nyitni, de a vendéglátáshoz nemcsak tudása, még affinitása sincs.

Köszönet neki: Andras T
Értékelés időpontja: 2017. december 2.

Szuper hely!! Remek mexikói ízek, nagyszerű italok, kivételesen kedves és felkészült személyzet! Az élőzene pedig a hab a tortán :)
Ha Székesfehérvárra érkezik az utazó, és egy étteremre van lehetősége, ezt válassza!

Köszönet neki: TabulaRasa89

A következőt megtekintő utazók: Dos Puertas ugyancsak megtekintették

Székesfehérvár, Fejér megye

Járt már itt: Dos Puertas? Ossza meg benyomásait!