“Vacsora kettesben ”

67 Sigma Etterem & Bistro
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Tökéletes! Finom étel, tökéletes kiszolgálás. Stílus harmónia. Fehérváron a csúcs. Egyetlen gyenge pontjuk a kávéjuk.

Köszönet neki: KatalinP131

2024 a(z) 154 értékelésből

Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Minden rendben volt,de valahogy mégsem volt maradandó élmény.Szerintem az ételek is és a felszolgálás is jó-közepes ,de a hely hangulata nekem nem jött be.Talán ,mert ezen a szinten már várok egy két kiemelkedő fogást és egy kis extra ofafigyelést a személyzet részéről.Szerintem egyszer mindenkinek ki kell próbálni ,mert azért az átlagos magyar éttermeknél jobb aztán ki-ki döntse el,hogy visszatér-e.

Köszönet neki: PatricSA
Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

Ünnepelni mentünk tegnap kedden este hét órakor.Beléptúnk az ajtón ahol egy pincèrlány megállított minket kérdezve: van-e asztalfoglalásunk?Nem volt, de nem is gondoltuk hogy hétköznap kora este erre szúkség van.De az étteremben is csak kèt asztalnál ültek,így biztosak voltunk hogy lesz hely.Az ajtónálló pincérlány nem tudott választ adni ??hanem elment segítségért.Kijött egy baràtságtalan arcú ffi aki közölte nincs hely csak 1 óra múlva.Hát így jàrtunk!fura gondolatokat ébresztett az adott szituáció.Biztosan nem ajànljuk ezt s helyet!

2  Köszönet neki: BoardingPass607865
Értékelés időpontja: 2017. december 3.

Röviden: ár/érték-ben nem érte el az elvárt színvonalat
Hosszan: 4 fős társaságunk első fogásnak tatárt, vörös tonhalat, és két csicsóka krémlevest rendelt. A tatár rendben volt, a tonhal a fűszerezés hiánya miatt nem volt tökéletes, a csicsóka krémleves jellegtelen volt. Az édeskés csicsóka íz nem volt meg, igazából ízetlen volt, a tojás rendben volt, de véleményem szerint egy alapvetően édes csicsókához egy sós jellegű tökmagos ropogós vagy bacon jobban illett volna.
Főétel: bárány és marha steak, marluza /tőkehal/ és móricgáti kacsamáj. A bárány finom volt, a marha steak nem ízlett a barátnőnknek, rágós volt. A tőkehal jó volt, bár nem értem miért mély tányérban szolgálták fel (nehezen lehetett elfogyasztani), a kacsamáj hibátlan volt minden tekintetben.
Desszert: egy túrógombóc - hibátlan, két tökmagos mousse - nem ízlett a vendégeknek és egy Eszterházy torta. Ez utóbbi "koncepcióját" nem értem. Erre is inkább a jellegtelen szó, ízek hiánya a jellemző. Diót egyáltalán nem érezni se a tésztában, se a fagylaltban
Hely: hangulatos, minden szempontból megfelelő. Ár/értékben és elsősorban az ízek terén két vidéki (zalai), gault millau minősített étteremben teljesen megelégedve álltunk fel idén nyáron az asztaltól, de itt nem

2  Köszönet neki: _szhorvath
Értékelés időpontja: 2017. október 21.

Régóta visszajárunk, ha valami különlegességre vágyunk! Messze a legjobb étterem Fehérváron. Imádom, hogy mindenhez másképp állnak. Nem a megszokott tömeg étterem.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: bal_zsv2014

A következőt megtekintő utazók: 67 Sigma Etterem & Bistro ugyancsak megtekintették

Székesfehérvár, Fejér megye

Járt már itt: 67 Sigma Etterem & Bistro? Ossza meg benyomásait!