Értékelés időpontja: 2017. október 24.

Igazán jól éreztük magunkat ottlétünk alatt. Tágas és igényes szobákkal, finom ételekkel, kedves személyzettel vártak bennünket :) Az elhelyezkedése a szállodának különösen jó. Mindenkinek ajánlani tudom csak.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. szeptember
Köszönet neki: Sheeri12
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 5.

Bálban voltunk a szállodában. Az ételek hidegek, ízetlenek és minden fantáziát nélkülöznek. Az italok választéka eléggé gyér. Egy ilyen belvárosi szálloda ennél jóval többet is nyújthatna a bálozóknak.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. május
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: vargajudithu
Értékelés időpontja: 2017. július 24. mobiltelefonon

Udvarias, segítőkész személyzet, tágas szoba, kényelmes ágy, s mindez a város központjában!
A parkolás a szálló mélygarázsában lehetséges.
A wifi átlagos sebességgel, ingyenesen biztosított.
A reggeli kínálata lehetne választékosabb, de egy-két napos tartózkodásnál megfelelő.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. július
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: okate1956
Értékelés időpontja: 2017. május 19.

A szálloda legnagyobb előnye, hogy a belvárosban található. Üzleti utazáson vettem részt, a célnak megfelelt szálloda de többet vártam. A konyha teljessen átlagos, a szobák nem túl tágasak de tiszták.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: András K
Értékelés időpontja: 2017. január 5. mobiltelefonon

Három napos szilveszteri csomagot vásároltunk. Nem volt jó döntés! A szilveszteri asztaloknál olyan zsúfoltan ültünk, hogy egy gombostűt sem lehetett volna leejteni. Ebből adódóan a svédasztalos étkeztetés is kaotikus volt. Az ételek minősége nekünk nem volt megfelelő és a három nap alatt csak kihűlt étkekhez jutottunk.Pozítív véleményt csak a reggelivel kapcsolatban tudok mondani!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. december
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott