“Good voffee”

Cafe Frei - Szekesfehervar
Értékelés időpontja: 2018. január 23. mobiltelefonon

A Frei caffe egy érdekes kategória . Se nem formális se nem laza. Olyan érdekes visszafogott atmoszférát nyújt. A kávé fajták sokasága zavaró is lehet. Ha mar kiválasztottuk a nekünk tetsző csészébe valót biztosak lehetünk benne , hogy a leggondosabb kezek készítik el a kavenkat. A végeredmények hibátlanok . A kave mellé mindenféleképpen ajánlott egy finom torta elfogyasztása .

Ez nem Starbucks hála istennek .

I like This place very much

Köszönet neki: Jirayr K

Értékelés időpontja: 2017. december 3. mobiltelefonon

A hónap kávéja a napkő kávé, a forró csoki és a süti is a jól megszokott szinvonalat hozza. Rendszeres látogatáskor sem okoz csalódást! A kiszolgálás mindig kedves.

Köszönet neki: Karoly G
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 17.

Finom kávé .de semmi extra , bár az ár- érték arány megfelelő. Hiányoltam a kávé mellé egy pohár szóda vizet.

Köszönet neki: Balázs B
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 17. mobiltelefonon

Egy "sétálós" kávét szerettem volna elfogyasztani a tegnapi napon... Hosszas sorban állás, hosszas várakozás utan langyos zaccos kávé...

1  Köszönet neki: Ivett S
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 9.

Egy pillanatra a világ azon pontjára képzelhetjük magunkat amilyen kávét választunk. Minden nagyon ízletes és igazán egzotikus ízeket is megtalálhatunk. Csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: kerteszlilk0

A következőt megtekintő utazók: Cafe Frei - Szekesfehervar ugyancsak megtekintették

Székesfehérvár, Fejér megye

Járt már itt: Cafe Frei - Szekesfehervar? Ossza meg benyomásait!