“Születésnapi vacsora”
bEAT értékelése

bEAT
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Édesapám születésnapját ünneplendő, ellátogattunk az étterembe. Voltunk már itt korábban az én születésnapomon egy fél éve. Az ételek és a kiszolgálás is első osztályú volt mindkét alkalommal. Roland a felszolgálónk, maximálisan segítőkész volt, és az összes ételt fejből tudta. Megyünk még, ebben biztos vagyok.

Köszönet neki: Demagus

Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Második alkalommal jártunk az étteremben. Nem véletlenül:)). Ismét korrekt fogadás, korrekt, gyors, figyelmes, hozzáértő kiszolgálás. A fiatal3mber, aki kiszolgált minket, Roland, mindenről teljeskörű ismerettel rendelkezett, az ajánlásai korrektek, szakmailag hozzáértőek voltak. Az általa ajánlott ételek harmonizáltak. Figyelmes volt, nem igen volt holtidő az ott tartózkodásu k ideje alatt. Nagyon meg voltunk elégedve a kiszolgálásával! Vissza fogunk térni!

Köszönet neki: 782serg
Értékelés időpontja: 2018. február 28. mobiltelefonon

Hangulatos hely, finom ételekkel és remek kiszolgálással! (Roland you are the best )
A napi menü is mindig ízletes, de a hely egy meghitt vacsorához is tökéletes! A máshogy gubát pedig kötelező megkóstolni!

Köszönet neki: MrNamDo
Értékelés időpontja: 2018. február 26. mobiltelefonon

Egy kellésed vasárnap délben ültünk be ismerősömmel ebédre. Kellemes, jó hangulatú hely. A fal mentén moziba illő lehajtható ülőlapos székekkel. A felszolgálók kedvesek, gyorsak, érdeklődők. Az ebéd kimondottan finom volt. A leves bőséges, a második ízletes. Desszertet is akartam próbálni de nem maradt neki hely.
Csak ajánlani tudom! Köszönet a személyzetnek és a séfnek!

Köszönet neki: Kishege6
Értékelés időpontja: 2018. február 17.

Kiváló étterem, magas színvonalú kiszolgálás (Roland), letisztult ízlésvilág, csak így tovább, visszatérünk!

Köszönet neki: Companion755964

A következőt megtekintő utazók: bEAT ugyancsak megtekintették

Székesfehérvár, Fejér megye

Járt már itt: bEAT? Ossza meg benyomásait!