“Vacsora a Palappában.”
Palapa értékelése

Palapa
Konyha: Mexikói
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Nem túl sűrűn járunk ide, de még nem csalódtunk benne. Közepesen gyors kiszolgálás, de esténként nem rohanunk így nem okoz gondot, ha picit várakoznunk kell.

Köszönet neki: OnAir700924

Értékelés időpontja: 2018. február 11. mobiltelefonon

Ezen a helyen nem csak a design mexikói; a változatos étlapról friss alapanyagokból jól elkészített autentikus mexikói ételeket ehetünk mérsékelt áron. Még a sör is mexikói...

A meglepetés akkor éri az embert, amikor vacsora után kilép, és hirtelen Szentendrén találja magát a tengerpart helyett.

Köszönet neki: cs_fotos
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Mi már többször voltunk ezen a helyen. Nagyon hangulatos. Finom ételek, kiváló desszertek. Nem szeretem a csípőset, de mégis finomat ettem :)

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: dorci2016
Értékelés időpontja: 2018. január 16.

Szentendre eldugott utcácskájában egy igazi meglepetés, kívülről nem is látszik milyen hangulatos hely rejtőzik a "bokrok" mögött.
Autentikus mexikói ízek.

Köszönet neki: Expedition687111
Értékelés időpontja: 2018. január 16. mobiltelefonon

Pár hete betértem a helyre igaz nem is a záráshanem a konyha zárás közelében.
A pultos hölgy közölte nincs konyha.
A szakács ott ült mellette senki nem volt az étteremben. Ő felajánlotta 3 dzor is hogy elméyzíti a pultos mindannyiszor azt mondta nem.. A szakácsnak 10 pont a helynek 1. Felfogom hogy nincs konyha de ha még a Chef meg is csinálta volna...
A hozzá állással van a gond.

Köszönet neki: Togru001

A következőt megtekintő utazók: Palapa ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Palapa? Ossza meg benyomásait!