“Kritikán aluli”

Promenade Vendeglo
Milyen alkalomra? Kilátás
Étkezési lehetőségek: Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. április 22. mobiltelefonon

Hosszú várakozási idő,képzetlen személyzet és a végén nem azt hozzák ki amit rendeltem.Nem ajánlom senkinek!

2  Köszönet neki: zsoltg128

Értékelés időpontja: 2018. január 16.

A környezet csodálatos,- bár ez nem az étterem érdeme- viszont a kiszolgálás némi kívánnivalót hagy maga után; lassú és nem túl udvarias. Mindezzel együtt az ételek finomak.

Köszönet neki: Expedition687111
Értékelés időpontja: 2017. október 1. mobiltelefonon

A hely gyönyőrű ezért tértünk be, de nagy csalódás volt.
Nyolc fős társasággal érkeztünk. A hétvégi bor napoknak köszönhetően minden szomszédos hely tele volt. Már ott gyanúsnak kellett volna lennie, hogy bőven van hely az étteremben, de úgy gondoltuk szerencsénk van.
A kiszolgálás kritikán aluli, a pincérek nem elég, hogy felkészületlenek, de kifejezetten bunkók is, a felszolgálás és az ételek elkészítése lassú. Kb 1,5 órát vártunk mire elkészült minden, azaz amit nem felejtettek el kihozni. Ugyanis a savanyúságot többszöri kérésre sem hozták ki. A csapat egyik tagja egy egyszerű (az étlapon is szereplő) halászlét kért, de 1,5 óra várakozás után mikor a többiek megkapták a főételeket, az ő levese kimaradt. Ezt jeleztük a pincéreknek, akik susmusoltak valamit, majd távoztak. Semmi gond talán nemsokára hozzák, de miután semmit nem szóltak és újabb 15 perc eltelt, lemondtuk a levest.
Fizetéskor derült ki, hogy ja, azt jól tettük, mert rég elfogyott. A fizetéskor közölték, hogy akkor hozzák a számlát fizessünk egyben, mikor jeleztük, hogy ezt nem szeretnènk, mert van, aki kártyàval, van, aki készpénzzel fizetne, húzták a szájukat. Végül kiderült, hogy volt, amit nem is mi rendeltünk, de a számlán szerepelt. Aki teheti kerülje el ezt a helyet!

Köszönet neki: Trip736084
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 31.

Kifejezetten rossz "élménnyel" lettünk "gazdagabbak". Barátunk esküvőjét tartották itt. A kiszolgálás kritikán aluli volt. Minden az alább leírt történésnek több tanúja is van. Amikor megérkezett a násznép, wellcome drink-kel fogadtak. Sajnos több volt az alkohol, mint a limonádé, gyermekeinknek, illetve azoknak a családtagjainknak sem jutott, akik sofőrök voltak. Amikor az asztalhoz leültünk, feleségem kérte a pincért, hogy legyen kedves az alkoholt nem fogyasztó családtagjainknak hozzon limonádét. Mire a pincér felemelte a menükártyát, majd azt mondta: Hát ez nincs az ingyenes italfogyasztásban benne!!!! Hangos nemtetszésnyilvánításunknak köszönhetően kaptak 1-1 limonádét a fiatalok. Késő délután volt már, amikor a második hidegzuhany ért minket. Fáradtak voltunk, jólesett volna valami élénkítő ital, ezért kávé rendeléssel próbálkoztunk. Igen, próbálkoztunk, mert nem kaptunk!! A pincér azt felelte, hogy majd a vacsora után lesz! Pislogtunk, mint hal a szatyorban.... A vacsora felszolgálása tetű lassúsággal folyt. Közben a pincérek ordenáré szavakkal illették egymás "munkáját". Nem éreztük jól magunkat. Közben a szél is elkezdett fújni, kinn a teraszon az ifjú pár és a személyzet összedugta a fejét, hogy ha esetleg vihar közelegne, mi legyen a terv. Abban egyeztek meg, hogy vacsi után fölköltözünk a tetőtérbe /augusztus közepe lévén el lehet képzelni az ottani klíma viszonyokat / a lagzi ott folytatódik. De nem volt ám ez ilyen egyszerű. Miután a tetőtérben nem volt abrosz sem az asztalokon, ezeknek a felterítése miatt 30000/!!!!/ forinttal megugrik a számla! Felháborító! Éjfélre járt az óra, ismét kísérletet tettünk kávé elfogyasztására, két kézzel integetésünkre egy pincér felfigyelt - 1 másodpercre!! De oda se jött hozzánk, majd elmenetelét egy másik vendég zavarta meg, aki jelezte, hogy min integettünk neki. A válasz : "Láttam! Majd jövök!" Vérlázító!! Az esküvői tortát szeletelés helyett szétbarmolták. Nagyon sajnáltam az ifjú párt! És rettentő dühös voltam. Sajnos muszáj volt leírnom, akit csak tudok, lebeszélek erről a helyről. A tulaj helyében most penderíteném ki az egész pincér gárdát!!!

4  Köszönet neki: PetiM11
Értékelés időpontja: 2017. július 21.

Az idősebb felszolgáló nagyon kedves volt, amikor viszont a fiatalabb pincér kijött, hatalmasat böffentett!! Ez elég kemény volt. Aztán amikor az idősebb kollégája egy párt a lenti asztalhoz ültetett, akkor fennhangon mondta a fiatalabbik, hogy b@.meg a f@..rt kellett őket oda ültetni, jarkálhatok miattuk!! Ez eléggé elrontotta a hangulatunkat.
A hely nagyon szép lenne, ha méltó lenne a személyzet viselkedése és az ételek minősége! Csalódás volt!!

Köszönet neki: ildikorp

A következőt megtekintő utazók: Promenade Vendeglo ugyancsak megtekintették

Szentendre, Pest megye

Járt már itt: Promenade Vendeglo? Ossza meg benyomásait!