“Itt mindig friss és finom a lángos!”
Langos Stand értékelése

Langos Stand
Értékelés időpontja: 2017. október 2.

Gyakori vendégek vagyunk, gyermekeimmel, unokáimmal, szeretjük a lángost, amit mindig frissen készítenek. Érdemes kipróbálni.

Köszönet neki: vali515

Értékelés időpontja: 2017. október 2. mobiltelefonon

A sok pozitīv komment miatt mentem oda, így lehet hogy bennem van a hiba és többet vártam.
A tėszta enyhén nyers volt, ha kicsit tovább sütik akár még jó is lehetett volna de így semmi de extra.
A kiszolgálás kedves. Tulajdonképpen nem is ėrtem miért szerepel az éttermek között.

1  Köszönet neki: TR002
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 10. mobiltelefonon

Nehezen talaltuk meg de megérte. A legfinomabb langos volt amit valaha ettem es szuper áron. Visszaterunk még. :)

Köszönet neki: FatimaB1970
Értékelés időpontja: 2017. július 30. mobiltelefonon

Aki rátalál nem bánja meg!
Nagyon finom, Szentendre legjobb, de talán az ország egyik legjobb lángosa(i) kapkató(k) itt!
Eredeti szentendrei hangulattal mellékelve....

A látogatás dátuma: 2017. július
1  Köszönet neki: attilaa973
Értékelés időpontja: 2017. július 28. mobiltelefonon

Kiskorom óta minden évben csak itt vagyok hajlandó lángost enni! A sorban állás bosszantó, mert szűkös a hely a sok vendégnek, de mindenért kárpótol az étel!:-) Szentendre egyik kicsi kincse;-)

A látogatás dátuma: 2017. július
1  Köszönet neki: ZsoltP183

A következőt megtekintő utazók: Langos Stand ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Langos Stand? Ossza meg benyomásait!