“Törzshely”
Langos Stand értékelése

Langos Stand
Értékelés időpontja: 2017. december 2. mobiltelefonon

A legjobb lángosozó, palacsintázó hely az egész Duna-kanyarban, és az áraik is abszolút korrektek. Sok ismerőst, barátot vittem már ide enni, és mindenki odáig volt érte. Elvitelre is lehet csomagoltatni, ha valaki nem szeretne helyben fogyasztani. A választék nagyon széles, úgyhogy aki már unja a klasszikus lángosokat, itt ki tudja próbálni a legújabb fajtákat.

Köszönet neki: Nagy S

Értékelés időpontja: 2017. október 3.

Az itt megvásárolt lángos belülről nyers és sületlen volt, ami teljesítmény egy ilyen vékony, olajban sült tésztánál. Hosszan kellett várakozni, és a végeredmény is nevetséges volt . Soha többet.
A kezelhetetlen, ócska sószóróról nem is beszélve. A vendégeket ezen a pofátlan módon hülyének nézni 1982-ben elment a Balaton partján, de 2017-ben ez vállalhatatlan.

Köszönet neki: _vikiviszont30
Értékelés időpontja: 2017. október 2.

Gyakori vendégek vagyunk, gyermekeimmel, unokáimmal, szeretjük a lángost, amit mindig frissen készítenek. Érdemes kipróbálni.

Köszönet neki: vali515
Értékelés időpontja: 2017. október 2. mobiltelefonon

A sok pozitīv komment miatt mentem oda, így lehet hogy bennem van a hiba és többet vártam.
A tėszta enyhén nyers volt, ha kicsit tovább sütik akár még jó is lehetett volna de így semmi de extra.
A kiszolgálás kedves. Tulajdonképpen nem is ėrtem miért szerepel az éttermek között.

1  Köszönet neki: TR002
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 10. mobiltelefonon

Nehezen talaltuk meg de megérte. A legfinomabb langos volt amit valaha ettem es szuper áron. Visszaterunk még. :)

Köszönet neki: Fatima B

A következőt megtekintő utazók: Langos Stand ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Langos Stand? Ossza meg benyomásait!