“Kiváló ételek”
Panificio Il Basilico értékelése

Panificio Il Basilico
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Hangulatos etterem. A pizza az egyik legjobb amit ettunk eddig. Magasan ajanlott. Meger egy kiterot Budapestrol.

Köszönet neki: Donmiki

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 25. mobiltelefonon

Aglio, olio, pepperoncino-t ettem, tegnap és ma! A tegnapi olajosabb volt, a mai szárazabb! Mind a kettő nagyon jó volt, a tiramisu mennyei volt! A parmezán sajtra sokat kellett várni, jégen tartják, helytelenül!

Köszönet neki: grenyi
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 20.

Csak ajánlani tudom, minden tekintetben kiváló. Az egyik legjobb pizza Magyarországon. Tökéletes ételek és kiszolgálás!

Köszönet neki: darkferrohun
Értékelés időpontja: 2017. május 23.

Finom olaszos ételek, nagyszerű alapanyagokból. Finom limonádék, verhetetlen csokiszuflé. Kedves, bár néha figyelmetlen kiszolgálás. Minden kívánságot teljesítenek. Gyerekeknek játszótér és színes ceruzák. Kutyáknak víz és kutyaeledel. Hétközben kétfogásos ebédmenü. Ajánlom.

A látogatás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: Ildiko214
Értékelés időpontja: 2017. május 12.

Magyar film /Kincsem/ után olasz vacsora a patakparton. Végre egy emlékezetes március 15!!! Kellemes beszélgetés, harmonikus környezet, eredeti ízek. Fantasztikus volt! Nekem csak az asztalterítő hiányzott. Még visszatérek, hogy MINDENT végigkóstolhassak. Arrivederci !

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: KatalinH156

A következőt megtekintő utazók: Panificio Il Basilico ugyancsak megtekintették

Pilisvorosvar, Pest megye

Járt már itt: Panificio Il Basilico? Ossza meg benyomásait!