“Pedig nem indult jól”
Bistro St.Andre értékelése

Bistro St.Andre
Értékelés időpontja: 2018. június 1.

A barátaink javasolták hogy mindenképpen próbáljuk ki.
Bisztro lévén nem kísértek az asztalhoz, és billegett az asztal. Az ételválasztásom is nehézkesen indult de segített benne a rövid étlap, (jó pont), A levesek nem hoztak lázba de a spárgás rizottó felvillanyozott. Párom a heti menü mellett döntött.
Amikor a hideg előétel megérkezett a menüből, sőt még előtte a házi kenyér: olvadoztam a székemen, de a spárga......na erre vártam az egész szezonban, a hajtásvégek vajban pirítva, a rizottóba belekevert karikák roppanósak és a parmezán benne AHHH. Csodálatos élmény volt, és maradt.
Gyorsan vissza is mentünk :
Kacsamáj terrine szilvalekvár helyett eperlekvárral és a házi brióssal rögtön megszépítette a félresikerült színházi esténket.
A tanyasi csirke bőre rajta ropogós, a hús puha, a saláta mellé tökéletes.
Este 8 tól tízig csak mi ültünk és ettünk. Vagy ennyire egészséges Szentendre vagy nem tudnak elegen erről a helyről !!!
A sütemény megosztott minket, én csokisabbra számítottam a sütemény tésztájában is, Enikő szerint zseniális volt. A mangó fagyiban kiegyeztünk hogy szuper.
A felszolgálók udvariasak segítőkészek, értik is az ételeket.
Összességében isteni ételek szép kilátással.

Köszönet neki: 300otto
Bistro S, a Bistro St.Andre alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 3 héttel ezelőtt

Kedves 300otto,
Nagyon szépen köszönjük a visszajelzést!
Igyekszünk minden héten úgy alakítani az étlapot, hogy az a szezonnal összhangban legyen; örülünk, ha vannak, akik ezt észreveszik és értékelik :)
Ami a billegő asztalt illeti, nagyon sajnáljuk, orvosoljuk a problémát a lehető leghamarabb.
Való igaz, hogy áprilisi nyitásunk óta, még nem épültünk be teljesen a köztudatba, de mindent megteszünk annek érdekében, hogy a szentendrei lakosok is mihamarabb felfedezzenek minket.
Reméljük a séf következő alkotásai is legalább ennyire elnyerik a tetszésüket!

Értékelés időpontja: 2018. május 29. mobiltelefonon

Kedves kiszolgalas, isteni kreativ etelek, valtozatos etlap, heti menuk! Erezheto a chef szakma iranti szeretete, hozzaertese:) sosem csalodtunk. A kedvenc ettermunk lett Szentendren, csak ajanlani tudom!

Köszönet neki: Nikolett B

Kedves Nikolett B, nagyon szépen köszönjük az ajánlást! Örülünk, ha bekerültünk a "Kedvenc étterem" kategóriába :)

Értékelés időpontja: 2018. május 20. mobiltelefonon

Kulinàris ìzek,baràtsàgos kiszolgàlàs.Csalàdias feelinget ad a Bistro..gyönyörű kilàtàssal ....egyszerűen nagyszerű!:)Csak ajànlani tudom mindenkinek.

Köszönet neki: Adrienn K
Értékelés időpontja: 2018. április 30.

Minden nagyon ízlett, a tálalás is gusztusos, a teraszon ülve a kilátás is szép. Ajánlom mindenkinek! Ja, és a desszert őrült jó volt!

Köszönet neki: Gergely T
Bistro S, a Bistro St.Andre alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. május 11.

Nagyon szépen köszönjük a visszajelzést Gergely. Reméljük hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetjük :)

Értékelés időpontja: 2018. április 17.

Már kétszer is jártam itt, mindig különböző ételeket ill. italokat kóstoltam, minden remek volt. A sült csirke valószínűtlenül porhanyós és szaftos, a csoki mousse páratlan - pedig én azt hittem, kóstoltam már a csúcsminőséget. Saláta, leves, főétel, desszert eddig mind kitűnő volt! A tálalás gusztusos, az ízek fenségesek, a kiszolgálás nagyon barátságos. Csak ajánlani tudom! Azt hiszem, törzsvendég leszek :)
Köszönöm a finomságokat!

Köszönet neki: Ágnes B
Bistro S, a Bistro St.Andre alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. április 18.

Kedves Ágnes. Nagyon szépen köszönjük a részletes visszajelzést. Örülünk, ha mindent kitűnőnek találtál. Reméljük hamarosan újra "törzsvendégeink" között tudhatunk :)

A következőt megtekintő utazók: Bistro St.Andre ugyancsak megtekintették

Szentendre, Pest megye

Járt már itt: Bistro St.Andre? Ossza meg benyomásait!