“Reggeli”
Cafe Christine értékelése

Cafe Christine
Értékelés időpontja: 2018. február 15. mobiltelefonon

Nem tul stilusos fa kirakatban ultunk le reggel. Gyakorlatilag gagyi fabode ablakokkal az osszes bodega olyan egyszeru mint egy uvegkalitka. Igenytelen.
Odabenb pelletkalyha melegit.
A kiszolgalas rendben volt, a pincer kedves es udvarias. A 3 fele menu reggeli finom es ar ertek aranya jo. A frissen facsart narancsle tenyleg frissen facsart.
A reggeli nagyon finom volt.
A hely kicsit kiabrandito.

Köszönet neki: HopkinsJ3

Értékelés időpontja: 2018. január 16.

Figyelmes kiszolgálás, finom ételek,- különleges túrógombóc - tea-kávékülönlegességek.
Minden évszakban hangulatos terasz.

Köszönet neki: Expedition687111
Értékelés időpontja: 2017. december 30. mobiltelefonon

Egy ebédre ugrottunk be párommal és a kisgyerkőccel. Az ételek finomak voltak (húsleves és a túrógombóc különösen). Kiszolgálás rendben volt. Az árak kicsit magasak, de hát ez Szentendre...

Köszönet neki: zsoltz73
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 17. mobiltelefonon

Egy Gulyásra meg egy sörre ültem be.
A kiszolgálás gyors volt. Igaz én voltam egyedül de ez nem jelent semmit. A gulyás eltekintve az általuk gondolom rusztikusnak gondolt ütött kopott zománclábastól, kimondottan jó volt!!

Köszönet neki: TR002
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 27. mobiltelefonon

Fesztiválon voltam, minden reggel itt kávéztam és reggeliztem. Kávé, kaja (ebéd is) fantasztikus volt, a kiszolgálás baráti, professzionális. Nem véletlen, hogy ide járok vissza!

Köszönet neki: gergocsallo

A következőt megtekintő utazók: Cafe Christine ugyancsak megtekintették

Szentendre, Pest megye

Járt már itt: Cafe Christine? Ossza meg benyomásait!